Одна_на_всей_планете• 09 марта в 17:47

Проблема з приходом тепла

Завтра вести дитину в школу надворі вже тепло в шапці жарко і якось навіть незручно люди вже поскидали шапки а я в шапці і шапку скинути не можу бо волосся сиве і дуже багато ще і риже від попереднього фарбування а точніше висвітлення. Пофарбуватись не встигла та і фарба не підходить жодна бо просто пале волосся мені довелось навіть підстригтись під каре бо волосся спалила фарбою і воно просто сипалось і обламувалось. Хто скаже по волоссю що тут мені 35 років коли навіть в 70 річних бабусь волосся виглядає краще
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:32
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я своє волосся вже багато років фарбую фарбою з мас-маркету (Гарньєр) і нічого - густе та блискуче. Нічого не випало і не пересушилось. Маски іноді роблю. Тому авторе, це не така велика проблема, як здається. Можна в будь-який момент зафарбувати сивину.У мене сиве волосся ще зі шкільних часів.
У вас дуже гарне волосся. Я завжди мріяла відпусти довге але невиходить
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:33
Ответ дляДаха-сваха
Яких саме? Масмарке з Єви?
Так. У нас нажаль більше і немає де купувати
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:34
Ответ дляДаха-сваха
Автор, куча магазинів з проф фарбами, саме їми і фарбують в салонах. Окремо купуєте окислювач і змішуєте, як написано на фарбі. Все! Нічого не палиться. Я зараз фарбуюсь фарбою Pura. Але користувалась різними, волосся навіть гарніше.
Дякую за пораду. Такою фарбою я ще не користувалась потрібно спробувати
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:36
Ответ дляКукусикиииииии
У вас один майстер на село?
Ну, майже всі інші тільки псують волосся до них лише бабки пишуться в яких вже залишилось три волосини щоб їх підрівняти
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:54
Ответ дляСегодня сержусь
Помимо краски волосам уход нужен. Извините, но кажется с уходом Вы не заморачивались. Волосы густые. Покрасить( даже магазинной краской)+ маска на волосы или филлер на 30 мин, уложить и все будет хорошо. Возьмите краску в свой цвет и не держите долго ( 15-20 мин )
Дякую за пораду. Я користуюся масками і бальзамами але магазинні з Єви типу гарньєр, пантін і термозахист від люксліс. Можливо ви щось ще зможите порадити щоб не дуже дороге
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 10:56
Ответ дляЧтооооооооооо?
У меня 50% седины.
У вас таке гарне волосся. Підкажіть будь ласка а якими ви засобами догляду користуєтесь?
Даха-сваха• 11 марта в 12:13
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Багато проф.фарб є на Мейкапі. Почитайте відгуки. Там же можна у відгуках і фото подивитися по відтінках.
Чтооооооооооо?• 11 марта в 14:18
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Спасибо. Чаще всего этими.
автор Одна_на_всей_планете • 11 марта в 21:59
Ответ дляЧтооооооооооо?
Спасибо. Чаще всего этими.
Дякую 😘