Луковая• 10 марта в 00:22
Проект
Скажите пожалуйста, может кто то ранее такое делал, на участке есть старый глинобитный дом обложен кирпичем, дом 45 кв м, хочу достроить комнату и сан узел, гардероб, но не пойму как распланировать, к кому обращаться?
Анонім Секретар• 10 марта в 00:33
Ми самі все планували і добудовували. Взагалі то цим займаються архітектори, які за плату спроектують будівництво. Або бригадир (прораб) майстрів, які це будуть добудовувати.
Луковая
• 10 марта в 00:34
Ответ дляАнонім Секретар
А у меня что то совсем нет фантазии
Добра, коли сита!• 10 марта в 01:06
По глухій стіні добудовувати. Архітектор має робити проект. В принципі, будівельники можуть когось порекомендувати.
Пусин Кукин• 10 марта в 07:00
У вас место только в огороде)
Снести постройку В и туда достроить дом.
Не за Будка• 10 марта в 10:44
Я робила, моя хатка трішки більша, но схоже планування. По перше, переробила вхід, а з прибудови зробила санвузол. Ще прибудувала скляну веранду. З іншого боку зробила ще один вхід і відкриту террасу. В тому кутку кухня, влітку всі посиденьки на террассі, зручно їжу носити, все поряд. Ми майже перестали користуватись бесєдкою, бо туди трохи далі треба йти. Внутрішні стіни я всі знесла і переробила по своєму. Тільки обов´язково ставила підпірні стовби під стельові балки и вписувала їх в нові стіни, то їх взагалі не видно. Пічку теж зруйнувала і зробила маленький, але ефективний піч-камін, хату він прогріває і тримає тепло. Але ж до санвузла не дістає, там електричний обігрів. В мене вийшла кухня-вітальня, основна спальня і додаткова кімнатка, де я займаюся своїм хоббі, але там є кровать на випадок ночівлі гостей. В вітальні теж є диван.
В вашому плануванні, якщо прийняти мій план перепланування, то можна і в прибудові, яка є входом, зробити і гардеробну з вікном, і санвузол. А якщо ви хочете прибудувати кімнату, то подивіться на те місце де у мене веранда показана на схемі, вона полукругом. Ми, до речі, цю веранду часто використовуємо для посиденьок, коли на вулиці негода або похолодало. А там затишно і мухи не кусають) короче кажучі, пограйтеся з таким варіантом. Може хтось що ще підскаже.
Луковая
• 10 марта в 22:27
Ответ дляНе за Будка
А у вас есть план что получилось?
Не за Будка• 11 марта в 10:31
Ответ дляЛуковая
А у вас есть план что получилось?
Ні, я документи не оформлювала