ПадаюВреверансах• 12 марта в 10:14

Що робити з дуже сухою шкірою навколо нігтя?

Кожні 3 дні після манікюру отака картина. Крем мажу вранці і ввечері, ввечері масло втираю додатково.
Я по максиму зараз повищіпую сухе, пилкою зашліфую.
Може, я щось не те роблю?! Пррадьте, будь ласка.
Ходжу раз в місяць до майстра, вона апаратом випилює дочиста все. Може, в цьрму і проблема чим більше випилювать тим більше воно наростає?
КокоСина• 12 марта в 10:17
Міняти майстра
Міняти олійку
Приймати колаген і омегу
автор ПадаюВреверансах • 12 марта в 10:18
Ответ дляКокоСина
Міняти майстра
Міняти олійку
Приймати колаген і омегу
А майстра міняти чому? Не треба випилювати апаратом? А як треба?
lilu502• 12 марта в 10:20
Крема для рук цієї марки. В мене така ж проблема. Вони моє спасіння
КокоСина• 12 марта в 10:20
Ответ дляПадаюВреверансах
Я робила манікюр гігієнічний в минулу п´ятницю. Сама вдома. Кутикули мають трохи кращий вигляд ніж у вас. Після манікюру в майстра вони має бути ідеальна у вас
lilu502• 12 марта в 10:21
Ответ дляКокоСина
Проблема в дуже сухій шкірі
роичка• 12 марта в 10:22
автор, в мене та сама картина, на ніч кожного дня мажу олійкою і все одно дуже суха шкіра і ще й постійно її деру потім ту кутикулу
КокоСина• 12 марта в 10:22
Ответ дляlilu502
Проблема в дуже сухій шкірі
Це кутикула недочищена. Їй всього три дні. За три дні так не відросте
lilu502• 12 марта в 10:23
Ответ дляКокоСина
Ну стосовно кутикули погоджуюся. Але суха шкіра то само собою
Без_паніки• 12 марта в 10:25
Ответ дляКокоСина
це залежить більше від шкіри, а не від майстра.
В мене в перший день після манікюра також все іделаьно, а потім починається щось схоже, як у автора. Тому активно зволожую.
У подруги немає такої проблеми, у неї і кутикула росте повільніше і не така суха. Майстер один.
Інно4каа• 12 марта в 10:29
Особисто мені від олійок ще гірше стає,пробувала різні.Купила крем CeraVe Repairing -це єдине спасіння
Інно4каа• 12 марта в 10:30
Ответ дляКокоСина
Міняти майстра
Міняти олійку
Приймати колаген і омегу
нічого подібного, я мвіняла майстрів,олійку -не допомогло
КокоСина• 12 марта в 10:31
І ще автор, олійку і крем потрібно наносити на щойно помиті руки які ще не висохли, не через 5-10 хв після миття. Щоб олійка і крем стримували ту вологу в шкірі
КокоСина• 12 марта в 10:32
Ответ дляІнно4каа
Ок.
Але автор може один раз зробити в іншому місці манікюр і порівняти
Інно4каа• 12 марта в 11:02
Ответ дляКокоСина
Ок.
нехай спробує)
автор ПадаюВреверансах • 12 марта в 11:36
Ответ дляКокоСина
Ок.
Я роблю в одному місці, але у різних мастрів. Я не покриваю, тому записуюсь в кого вільно
Раната• 14 марта в 12:58
Можна брати пилочку і по-сухому трошки ( не до м´яска) спилювати огрубілості в період між професійними манікюрами і так - креми з сечовиною, масла після водних процедур. Вітаміни, особливо А, Е, Д, омега, риб´ячий жир або комплекси для шкіри/волосся курсами.