Дівчата, хочу поради
Чи має хтось задовільний результат від процедури без операційної блеферопластіки конкретно (верхні повіки). Якщо так, що саме обрали- тип втручання, лікар тощо. Бажано Київ. Дякую
Попельшка• 13 марта в 09:26
у мене така проблема була. довго наважувалась передивилась кучу всього і у мене аж дуже було нависше віко. зробила хірургічно. задоволена
Замулена ріка• 13 марта в 09:30
Я розглядала це питання і відмовилась. По перше, після процедури будете виглядати як побита, чекати поки ті корочки посохнуть і відпадуть. По друге ефект тримається зовсім не довго, тож на мій погляд немає сенсу мучитись-страждати заради короткого ефекту. Вирішила зробити операцію, через тиждень зняли шви і я одразу вийшла на роботу. Задоволена)
Попельшка• 13 марта в 09:34
Ответ дляЗамулена ріка
як ви з рубцями боролись ? у мене в одному місці як зморшка :( мажу але вона мене напрягає.
Ответ дляЗамулена ріка
А де само робили? Лікар?
Последний вагон• 13 марта в 10:43
Ответ дляЗамулена ріка
НІчого не зрозуміла.. яку операцію ви зробили?)))
Замулена ріка• 14 марта в 11:08
Ответ дляПоследний вагон
хірургічну блеферопластіку, та що реально операція)
Замулена ріка• 14 марта в 11:11
Ответ дляПопельшка
мастила маззю, що лікар дав. Через місяць їх вже взагалі видно не було. А зараз і зовсім немає. Воно з часом розгладжується, тож не хвилюйтесь
Замулена ріка• 14 марта в 11:13
Ответ дляkatzap
А де само робили? Лікар?
робила в Києві, клініка Certus, лікар Олег Ткач