Тану на сонці• 09 февраля в 01:01

Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс...

група хлопців, перебуваючи на вулиці, одночасно закидували величезне вікно закладу сніжками. Відвідувачі сидять в Макдональдс, скло може розбитися. Людям всередині неприємно, що постійно щось стукає у вікно
І таких купа ситуацій з підлітками
Навіть знову в цьому Макдональдсі... я ще не встигла відійти від свого столика, як надійшла навала хлопців до мого столика і посунули мою сумку, бо треба вже сісти. Не дадуть застібнути куртку, я вже маю йти, бо вони вже нервуються
Де культура?
Не будь КакСвета• 09 февраля в 01:46
Ответ дляФляшка на трьох
Ну ж 2-3 дами, вони забігають в кожну тему і пишуть автору
- нааав гаааав!!! Я тебе впізнала! Фаааас !
І давай про картоплю горілу, труси, про Львів, про все підряд
Гавка, не чуди.

Білка в колесі• 09 февраля в 01:47
Ответ дляНе будь КакСвета
Я знаю. Думает самая умная.
😂😂 «думает» в вашем предложении - не то слово
Не будь КакСвета• 09 февраля в 01:47
Ответ дляБілка в колесі
Это да
ХвилювАллочка• 09 февраля в 01:50
А коли ми росли була культура, як вважаєте?
Чесно брешу• 09 февраля в 01:56
Так, набридли ці мавпʼячі стада
Але тут вас зараз мамки янголят традиційно заклюють
Підмітайло• 09 февраля в 02:38
Ответ дляФляшка на трьох
А це ви думаєте що вашим діткам всі раді?
Я нещодавно була в театрі на виставі Наталка Полтавка, позаду мене сиділа мамаша з двома дітками 5 років і вони всю виставу товкли мені ногами в спинку і в сідушку. Чесно, так хотілося їх пізда…..ти
А сказать? Не?
Было такое, но никогда не молчала и не терпела.
Підмітайло• 09 февраля в 02:41
Ответ дляТану на сонці
Я можу і про церкву приклад навести.
Нещодавно була в церкві. Є лавка, яка передбачає, що можна і клякати. Прийшли молоді. Сіли на лавку, а на місце, де треба ставити коліна, вони виставили ноги в чоботиськах зі снігом. Наступна людина має що на цей бруд клякати🤔
Ото я отсталая. Що таке клякати?
Підмітайло• 09 февраля в 02:43
Ответ дляФляшка на трьох
Я робила зауваження двічі.
Мама вибачалася і просила не стукати, через 10 хвилин вони знову товкли в сидіння чи канючили, чи сміялися. Ну нафіга тим дітям Наталка Полтавка?
Наверное билеты на шару поимели
Гарні диньки• 09 февраля в 03:23
Різні батьки, різні підлітки.
Якщо я вважаю що мені чи комусь іншому вони можуть зашкодити - я кажу про це.
Найчастіше реакція передбачувана та адекватна.

КокошинЭль• 09 февраля в 03:27
Ответ дляПідмітайло
Ото я отсталая. Що таке клякати?
И я хочу знать но автор не отвечает.
Artistiko• 09 февраля в 06:34
Цікаво, що буде далі, бо зараз це реально початок катастрофи..
Всех в сад• 09 февраля в 07:12
Ответ дляХвилювАллочка
Ну,коли я росла то була повага до дорослих і вчителів,іноді страх, а не повага. Не скажу що нас теж правильно виховували. І коли старші робити зауваження то соромно було. Але мені 40 років.
Солоденька цукОрка• 09 февраля в 08:36
Лучше всех знают, как воспитывать детей, те, у кого их нет.©
Автор, если кто-то нарушает общественный порядок, научитесь вызывать полицию, а не создавать тему в интернете, клеймя всё поколение
Солоденька цукОрка• 09 февраля в 08:39
Ответ дляВсех в сад
Не смешите.
Всегда есть бунтари и спокойные.
В 90х подростки были ещё интереснее.
Родители на работе и подработках, от рассвета до заката, а большинство детей вообще сами себе были представлены. Многие дети/подростки 90х-начало 00х - вообще случайно выжившие
Анонім Завгосп• 09 февраля в 08:48
Ответ дляНе будь КакСвета
Удалено администрацией...
Вумна, аж страшно• 09 февраля в 08:53
Разные подростки есть. Если родители адекватные, то и дети нормальные. У меня у самой сын 13 лет, мягкий характер, добряк, мухи не обидит, лечит всех бездомных животных. В его компании ребята 13-15 лет, тоже все неплохие подростки. Взрослых уважают. Да, иногда могут погонять на площадке и, бывает, матерятся, не все хотят учиться, но ничего плохого в этом не вижу
Мстящий за Зайца• 09 февраля в 09:06
Ответ дляТану на сонці
Людям збудували Макдональдс, щоб могли потішитися, доступний WiFi, комфортний туалет.
Я сама недавно була підлітком, не набагато старша за них і я б навіть не подумала нищити заклад.
Мене дратує, що вони роблять все що хочеться.
І навіть зауваження не зробиш, бо обматюкають ще. Як діяти, чи то так і буде, що все можна.
Должны были работники Макдональдс выйти и сделать замечание
Ms. Сама прямота• 09 февраля в 09:22
Ответ дляArtistiko
Про наше покоління теж так казали - та що з вас виросте! (1987 р.н.). А гляди, що якраз 1985-1995 зараз стоять на захисті України. І чудили ми теж знатно, просто тоді не було інтернету і про це не так всі говорили
Всюди влазю• 09 февраля в 09:23
Конечно это не норма. Но имея подростка со сложным характером, скажу что это непросто, воспитывать подростка.

Коко На Страже• 09 февраля в 09:23
Ответ дляТану на сонці
Сотрудники заведения должны очень быстро вызвать на них полицию. Вызовут раз, вызовут два. На трерий раз долбаки ещё подумают. Но сотрудникам пофиг, что посетителям мешают. Все молчат. Таких надо ставит на место.
Солоденька цукОрка• 09 февраля в 09:38
Ответ дляMs. Сама прямота
’Нынешняя молодёжь привыкла к роскоши, она отличается дурными манерами, презирает авторитеты, не уважает старших. Дети спорят с родителями, жадно глотают еду и изводят учителей’.
— Сократ (V век до н. э.)
ХвилювАллочка• 09 февраля в 10:02
Ответ дляВсех в сад
Мені 36. Не велика в нас різниця. Тож спитаю чи ок було називати дітей каракатицями, тупими, бити указкою по рукам, волати так, що слюни летіли до третьої парти? Повага повинна бути взаємною, правда?
А про підлітків тодішніх то взагалі можна книги писати. Ви мабуть добре пам´ятаєте ’стрелки’? Де район на район йшли битися? Недобудови з наркоманами? Як клей в павільйонах садочку нюхали, як бухали в тих самих павільонах? Як однокласники траву курили на перервах за гаражами? Як ламали життя ’ не таким’ дітям, знущались з них кожного дня і вчителі НІЧОГО з цим не робили, хоча добре про це знали. В нас в класі таких було 2 дівчинки і хлопець. Я добре пам´ятаю це бидло в школі в центрі міста, яке зажималт їх в кутках і навтіь роздігало. І я дійсно вважаю, що зараз все не так погано. Моя донька пішла зі школи, де до дітей ставляться Як до бандитів. Не пішла, а бігла. Через постійну несправедливість саме дорослих. Через те, що звинувачують невинних, захищаючи винних, бо мама попку цілує класному керівнику. Де хуясосять, вибачте, всі збори одного хлопця, а на питання з приводу дівчат, які їх провокують, відповідають ’ну ви же змогли вирішити це питання самі’ ( це питання я вирішила категоричною забороною підходити навіть на метр до малолітньої сучки, яку захищає ДОРОСЛА вчитель). Це я до того, що моя дитина не буде поважати такого вчителя, я не буду їй внучатий, що це ок. Перейшовши до іншої школи я побачила іншу картину. Повагу до вчителів. Та ця повага взаємна. Є виключення, але там і до дітей скотське ставлення. А ще в нас так само зривали уроки, так само матом посилали вчителя і,навіть я, зазвичай тиха та скромна, один раз не витримала цю несправедливість і висказала вчителю все, що в мене накипело після того, як вона вкотре назвала дівчину базарною бабою.
Всех в сад• 09 февраля в 10:06
Ответ дляХвилювАллочка
Ні,не пам´ятаю, у мене була гарна школа, жорсткий директор і купа правил) і в університеті так само було)
tereska• 09 февраля в 10:31
Так їх же хтось-то і виховує, але підлітки можуть себе і по-іншому поводити в колі таких же однолітків.
До прикладу, ваш син/донька можуть бути дома ідеальними, а на вулиці ви ніколи б і не подумали, що саме він/вона себе так можуть повести.
Губной рояль• 09 февраля в 10:51
Ответ дляФляшка на трьох
Я вас розумію, але мама не може постійно робити зауваження тим більше якщо йде вистава, а не водити дітей нікуди - це виростити тих про яких пише автор. Так, вам було максимално неприємно і моменті, але на майбутнє ці діти зрозуміють як треба себе поводити і такого більше не буде
Личко Невеличке• 09 февраля в 11:53
Мы в Бургер Кинг пришли днём, с ребёнком. Он хотел в детской зоне погулять. Туда залезли парень с девушкой, легли там, заняв всю ту горку своими телами. Лежали, смотрели тик-токи, целовались.
И они вообще ничего не заказывали. И горка для детей до 135 см
Сотрудники ничего не предпринимали или не видели. Людей не было, цокольный этаж.
Это не в Украине
Гарнюнька• 09 февраля в 12:08
А почему вы уступаете наглоте? Сейчас многие родители растят быдловатых лидеров. Но вы же могли свою сумку поставить на место и сесть назад на свое место и сидеть в телефоне
ХвилювАллочка• 09 февраля в 12:56
Ответ дляВсех в сад
А в мене була школа в центрі ) де діткам було насрати на правила ).
І зараз є школи з правилами. В моєї дитини така. Зірвав урок- на тиждень відсторонили, не здав заліки- відчислили і йди в районну. Діти в 7му класі вже пишуть коди і програми, виграють на світових олімпіадах і більшість чітко знає чого хоче від майбутнього. Навідміну від оточення, в якому зростала я. Тому все суб´єктивно. Кожен пише про свій досвід. Мій зовсім відрізняється від вашого. Оточення моєї дитини буде точно більш успішним і адекватним, ніж в мій час.
постою_послушаю• 09 февраля в 13:25
Ответ дляГарнюнька
А занять место и сидеть в телефоне в точке быстрого питания и не давать людям места, чтобы сесть поесть, это не быдловато?
Гарнюнька• 09 февраля в 13:28
Ответ дляпостою_послушаю
А кто так сделал? Автор собиралась уходить. Уже одевалась. Нормально подойти и спросить/попросить/подождать. Но они предпочли иное, а с такими только на их языке, языке быдлоты, и разговаривать нужно, другого языка они не понимают.