Тану на сонці• сегодня в 01:01
Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс,
група хлопців, перебуваючи на вулиці, одночасно закидували величезне вікно закладу сніжками. Відвідувачі сидять в Макдональдс, скло може розбитися. Людям всередині неприємно, що постійно щось стукає у вікно
І таких купа ситуацій з підлітками
Навіть знову в цьому Макдональдсі... я ще не встигла відійти від свого столика, як надійшла навала хлопців до мого столика і посунули мою сумку, бо треба вже сісти. Не дадуть застібнути куртку, я вже маю йти, бо вони вже нервуються
Де культура?
І таких купа ситуацій з підлітками
Де культура?
Не будь КакСвета• сегодня в 01:46
Ответ дляФляшка на трьох
Ну ж 2-3 дами, вони забігають в кожну тему і пишуть автору
- нааав гаааав!!! Я тебе впізнала! Фаааас !
І давай про картоплю горілу, труси, про Львів, про все підряд
Гавка, не чуди.
Білка в колесі• сегодня в 01:47
Ответ дляНе будь КакСвета
Я знаю. Думает самая умная.
😂😂 «думает» в вашем предложении - не то слово
Не будь КакСвета• сегодня в 01:47
Ответ дляБілка в колесі
Это да
Чесно брешу• сегодня в 01:56
Так, набридли ці мавпʼячі стада
Але тут вас зараз мамки янголят традиційно заклюють
Підмітайло• сегодня в 02:38
Ответ дляФляшка на трьох
А це ви думаєте що вашим діткам всі раді?
Я нещодавно була в театрі на виставі Наталка Полтавка, позаду мене сиділа мамаша з двома дітками 5 років і вони всю виставу товкли мені ногами в спинку і в сідушку. Чесно, так хотілося їх пізда…..ти
А сказать? Не?
Было такое, но никогда не молчала и не терпела.
Підмітайло• сегодня в 02:41
Ответ дляТану на сонці
Я можу і про церкву приклад навести.
Нещодавно була в церкві. Є лавка, яка передбачає, що можна і клякати. Прийшли молоді. Сіли на лавку, а на місце, де треба ставити коліна, вони виставили ноги в чоботиськах зі снігом. Наступна людина має що на цей бруд клякати🤔
Ото я отсталая. Що таке клякати?
Підмітайло• сегодня в 02:43
Ответ дляФляшка на трьох
Я робила зауваження двічі.
Мама вибачалася і просила не стукати, через 10 хвилин вони знову товкли в сидіння чи канючили, чи сміялися. Ну нафіга тим дітям Наталка Полтавка?
Наверное билеты на шару поимели
Гарні диньки• сегодня в 03:23
Різні батьки, різні підлітки.
Якщо я вважаю що мені чи комусь іншому вони можуть зашкодити - я кажу про це.
Найчастіше реакція передбачувана та адекватна.
КокошинЭль• сегодня в 03:27
Ответ дляПідмітайло
Ото я отсталая. Що таке клякати?
И я хочу знать но автор не отвечает.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
А коли ми росли була культура, як вважаєте?
Ну,коли я росла то була повага до дорослих і вчителів,іноді страх, а не повага. Не скажу що нас теж правильно виховували. І коли старші робити зауваження то соромно було. Але мені 40 років.
Солоденька цукОрка• 10 минут назад
Лучше всех знают, как воспитывать детей, те, у кого их нет.©
Автор, если кто-то нарушает общественный порядок, научитесь вызывать полицию, а не создавать тему в интернете, клеймя всё поколение
Солоденька цукОрка• 7 минут назад
Ответ дляВсех в сад
Не смешите.
Всегда есть бунтари и спокойные.
В 90х подростки были ещё интереснее.
Родители на работе и подработках, от рассвета до заката, а большинство детей вообще сами себе были представлены. Многие дети/подростки 90х-начало 00х - вообще случайно выжившие
Всегда есть бунтари и спокойные.
В 90х подростки были ещё интереснее.