Невловимий Джо• 13 марта в 10:31
МРТ ребенку. Есть направление.как записаться? Киев
Подскажите куда звонить чтоб записаться на МРТ по направлению ?
Алгонавт• 13 марта в 10:36
Ответ дляНевловимий Джо
Я не знаю где делают, как это узнать . Куда звонить?
На Підвисоцького треба під´їхати в дитячу лікарню у відділення мрт і записатися. По телефону не записують. Може бути довга черга, нам зробили через 2 тижні, але з відгуків деякі чекають 2 міс.
Невловимий Джо
• 13 марта в 10:37
Ответ дляАлгонавт
Дякую .
Тобто в Києві по направленню тільки там ?
Алгонавт• 13 марта в 10:39
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую .
Скажімо так: я не знаю, де ще можна зробити за направленням. Раніше ще було на Богатирській, але в кінці 24 року там був поламаний апарат. Не знаю, може, вже й полагодили, а може й ні. Але так само - треба їхати і узнавати на місці.
Невловимий Джо
• 13 марта в 10:40
Ответ дляАлгонавт
Дуже вам дякую ! Тобто ви пробували по телефону, і вам сказали що не записують ?
Просто далеко їхати, але якщо по іншому ніяк то поїду....
Алгонавт• 13 марта в 10:42
Ответ дляНевловимий Джо
Так, сказали, щоб ми приїхали, лише так.
Невловимий Джо
• 13 марта в 10:42
Ответ дляАлгонавт
Дякую Вам
Заместитель Анонима• 13 марта в 10:48
Ответ дляНевловимий Джо
Попробуйте на Богатырскую, 30 позвонить
Невловимий Джо
• 13 марта в 11:41
Ответ дляЗаместитель Анонима
Попробуйте на Богатырскую, 30 позвонить
Дякую
Асталависта бэйби• 14 марта в 23:10
Ответ дляНевловимий Джо
Якось у доньки постійно боліла голова .
Пропонували зробити МРТ на Підвисоцького і ще десь.На Підвисоцького нормальний апарат просто .Направляла дитячий терапевт.