Аноним_Русалка• 13 марта 2025

Сусід уже оприскує город

Гербіцидами, хіба не рано? Ще земля гола
ВільнаНазавжди• 13 марта 2025
Мой сосед уже деревья брунькой кропил
КротоТо• 13 марта 2025
Ай-яй-яй, сусіди вже городи садять, а в мене ще кіт не валявся. Боженько, шо люди скажуть? То ж то курам на сміх здіймуть всі сусіди, скажуть, шо хазяйка засрана
Яжемать Мне можно• 13 марта 2025
Я своєму сусіду сказала, що як він так буде ’ кропити’ город, то над ним скоро буде кропити священник
Забризкана водою• 13 марта 2025
Видела в инсте, что люди уже чем-то брызгают огороды. Но я в этом ничего не понимаю.
Видимо, ваш сосед правильно делает
автор Аноним_Русалка • 13 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Хай кажуть!) мені то то всеодно. Але реально це ще дуже рано
Чудо в декрете• 13 марта 2025
Вчора медян екстра обробляли, вже потрібно, бо на смородині вже бруньки зелені
Трейдер кріпти• 13 марта 2025
А мой сосед голяком на балкон выходит и себе теребинькает. Видимо свои удобрения добывает
автор Аноним_Русалка • 13 марта 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ні ну дерева я розумію, а город?
Меня не звали• 13 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ну то підіть йому скажіть,що ще рано.Ми вашого сусіда не знаємо і вплинути на нього не можемо.
Пуки-куки• 13 марта 2025
Дерева вже час, в нас на дачах вже багато хто обробив.
А ми затягнули(( і тепер хтозна коли оприскаєм, бо погода зіпсувалась, вітряно і дощить, і це надовго((
Самоучка• 13 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Аж бабушку свою вспомнила
Бриджит_Фрикандо• 13 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Оно конечно смешно. Но мы сад уже обработали фунгицидами. По такой жаре грибок и тп быстро расползется
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Ще не затягнули. Має бути ще мінус, встигнете до бруньок.
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляКротоТо
До чого іронія?
Про посадку городу це одне, а от то, що дерева вже час оприскувати - так це правда.
Natalia505• 13 марта 2025
Гербіциди страшна річ, дивують мене такі люди.
автор Аноним_Русалка • 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Дерева так потрібно зараз, а город, я не зрозуміла там же толку кропить зараз?
Всім шампаньського• 13 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
почему рано? в Херсоне и Одесе уже вишни цветут
Бриджит_Фрикандо• 13 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Чи змогли ви дійти в те місце, куди він вас послав? Чи ще в дорозі?
автор Аноним_Русалка • 13 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Так, мова не про дерева, а про город гербіциди
Регионщица• 13 марта 2025
Рано думаю
На следующей неделе зимой до ~5 пару ночей будет.
У нас на эти выходные приходил мужичок сад привёл в порядок,виноград обрезал
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляNatalia505
В нас не буде мінусу, ми на Півдні, в нас щодня температурні рекорди.
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Згодна з вами
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Нам ще морози на три дні обіцяють. Покропите по листу, меншою концентрацією нічого страшного
Регионщица• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
А что для деревьев посоветуете купить попшикать?
У меня мини сад, есть слива/черешня/яблони/груша/кизил растёт
Виноград тоже нужно уже обработать?
Яжемать Мне можно• 13 марта 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Якщо розуму вистачає тільки покропити і послати, то їжте на здоров´я і дітей своїх годуйте
Бриджит_Фрикандо• 13 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Це його участок і його справа. Чи він до вас прийшов?
Пуки-куки• 13 марта 2025
Ответ дляРегионщица
Виноград тоже нужно уже обработать?
Фунгіциди потрібні, і бажано встигнути до вегетації.
Залізний купорос, мідний купорос, бордоська. Ще є купа всяких препаратів, то вже самі вирішуйте, що використовувати, або з компетентними сусідами радьтесь, бо всюди є свої нюанси.
Виноград теж потрібно обробити.
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Гербіцид страшна річ, він порушує в цілому екосистему, не обмежується своїм городом. Це не закритий цикл. Якщо тварина обробленої трави з´їсть також шкода здоров´ю. Він не розкладається на сто відсотків. Зараз багато існує екологічних методів обробки і догляду за рослинами.
Регионщица• 13 марта 2025
Ответ дляПуки-куки
Виноград теж потрібно обробити.
Большое спасибо!
Яжемать Мне можно• 13 марта 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
якось розберусь, що говорити своєму сусіду