Аноним_Русалка• 13 марта 2025
Сусід уже оприскує город
Гербіцидами, хіба не рано? Ще земля гола
ВільнаНазавжди• 13 марта 2025
Ответ дляВоздух в банке
ну так треба робити весняний обробіток,. У польських садах- 14 обробок хімпрепаратами садів,з ранньої весни починаючи.
шикарні яблука потім купуєте..
Я предпочитаю другие варианты, более экологичные. Тем более если этот сад для себя и твоих детей, а не на продажу.
Я не знаю, почему люди думают, что использование таких опасных и ядовитых веществ проходит бесследно
Луноликая Вика• 13 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Мой сосед уже деревья брунькой кропил
А чому це дивує? Купоросом також зараз бризкають
ВільнаНазавжди• 13 марта 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Купорос норм, бардосская смесь норм, брунька не норм
Леопардові панчохи• 13 марта 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я своєму сусіду сказала, що як він так буде ’ кропити’ город, то над ним скоро буде кропити священник
За угрозы ,есть статья
Яжемать Мне можно• 13 марта 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
За угрозы ,есть статья
За нанесення непоправної шкоди навколишньому середовищу, кримінальна відповідальність
Порушення законодавства України про охорону навколишнього природного середовища тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільну і кримінальну відповідальність (стаття 68 Закону України ’Про охорону навколишнього природного середовища’).
Воздух в банке• 13 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
От чому ми самі і посадили собі сад, та щадящі обробки, більша частина- екологічними препаратами.
Все ж є різниця- 4-5 обробок і 14..
до речі, пшеницю також обробляють кучу раз.. і і.д...
а тоді дивуються, чому скільки болячок вилазить..
Все ж є різниця- 4-5 обробок і 14..
ВільнаНазавжди• 13 марта 2025
Ответ дляВоздух в банке
Все ж є різниця- 4-5 обробок і 14..
Абсолютно поддерживаю