Аноним_Русалка• 13 марта 2025
Сусід уже оприскує город
Гербіцидами, хіба не рано? Ще земля гола
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляКудряшка Сью
я теж від бур´яну хочу встигнути поки не поліз, проте дуже сиро
Назавжди ви його не позбудетесь ніколи, для чого вам це? Чого не посіяти сидерат або Люцерну і вивести бур´яни? Там гарно розвинена коренева система. Ще й користь для грунту. Ви вбиваєте грунт рік за роком і комах аналогічно.
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Ще сиро, та і думаю ще не ефективно.
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
а мы картошку 8 марта садили
Молодці!
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ дляparele
Землю теж обробляють мідним купоросом, щоб прибрати грибок.
Я в нього питала, що він пирскаєш, сказав від бур´янів
Воздух в банке• 13 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Мой сосед уже деревья брунькой кропил
ну так треба робити весняний обробіток,. У польських садах- 14 обробок хімпрепаратами садів,з ранньої весни починаючи.
шикарні яблука потім купуєте..
Дякую_аж_підскакую• 13 марта 2025
Ответ дляNatalia505
А ми під зиму.
Вы первый раз так садили? Или опыт есть?
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ дляparele
Від бурʼянів зарано, їх ще майже нема)
Він сказав превентивно
Natalia505• 13 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ні немає вперше, просто експериментуємо. Тут дівчата писали з Київської обл. Кажуть гарно виходить
Дякую_аж_підскакую• 13 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Я тоже читала, но не рискнули
буреЛОМКА• 13 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ні ну дерева я розумію, а город?
так може від шкідників
буреЛОМКА• 13 марта 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Так, мова не про дерева, а про город гербіциди
А з чого Ви вирішили, що то гербіциди?
буреЛОМКА• 13 марта 2025
Ответ дляparele
Від бурʼянів зарано, їх ще майже нема)
та може так сказав, щоб відчепилась
буреЛОМКА• 13 марта 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я тоже читала, но не рискнули
Я роблю простіше, залишаю пару рядів на зиму невибраної. Ближче до морозів укриваю соломою. Сама потім розроджується молодою
Мир Мир Мир!• 13 марта 2025
Ответ дляКудряшка Сью
І якого ефекту ви чекаєте?
Бо гербіциди - це саме по зеленій масі в період вегетації при +15.
Мир Мир Мир!• 13 марта 2025
Ответ дляparele
І це прекрасно. Поцікавтесь чи розкладається та мідь.
Мир Мир Мир!• 13 марта 2025
Ответ дляparele
Найкраще від бурʼянів працює старий лінолеум. Просто залишаєте на ділянці на сезон, і все)
І привіт слимаки, і мурахи 🤣
2410diana2410• 13 марта 2025
Ответ дляРегионщица
А что для деревьев посоветуете купить попшикать?
У меня мини сад, есть слива/черешня/яблони/груша/кизил растёт
Виноград тоже нужно уже обработать?
Я покупала В30 и еще что-то дали в магазине, порошок, на Ф))) сказали смешать все на 10 литров и опрыскать деревья. Я только начинающий садовод-огородник
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А з чого Ви вирішили, що то гербіциди?
Він, сам сказаа
Регионщица• 13 марта 2025
Ответ для2410diana2410
Спасибо, мы дом купили тут частично есть мини сад и ёлочки/туи декоративные, хочу еще докупить разного и вот активно изучаю все эти нюансы чтоб то что посажено не умерло, да и новое хорошо росло.
Анонім Секретар• 13 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Гербіцид страшна річ, він порушує в цілому екосистему, не обмежується своїм городом. Це не закритий цикл. Якщо тварина обробленої трави з´їсть також шкода здоров´ю. Він не розкладається на сто відсотків. Зараз багато існує екологічних методів обробки і догляду за рослинами.
Це автор вирішила, що то гербіциди. А чим обробляв сусід город невідомо.
Аноним_Русалка
• 13 марта 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ну, так я ж в нього питала, він відповів.