КвартираЧья• 13 марта в 13:16
Дома есть инозин пранобекс, у сына 9лет скорее всего грип,покупать озельтамивир
Темпа 38.7 ночью, дальше не жду сбиваю, сейчас опять 38.7
Насморк
Пойду к врачу в 16.00
Но хочу и у вас спросить
Здоровья всем, девочки!
Насморк
Пойду к врачу в 16.00
Но хочу и у вас спросить
Здоровья всем, девочки!
Результат:
вже голосів:
4 (40%)
Инозин сработает
4 (40%)
Нужен озельтамивир
2 (20%)
Другое
Знову Я• 13 марта в 13:22
в моєї дитини грип групи В. 8р. вам треба спочатку тест зробити. пересилали зі Львова озельтамівір. бо у Києві не знайти. здоров*я дитинці
Незнакомлюся• 13 марта в 13:28
Шось з цим озеоьтамівіром носяться наче це якісь вітаміни. Це досить токсичний препарат, це навіть не гропринозин.
Симптоматично лікувалися і все тьху тьзу добре. Перейшло в бронзіт тільки в мами, але їй 65 років. То ж на мою думку такий сильний препарат варто лише людчм з ослабленим імунітетом, тим в кого часиі бронхіти і запалення легень, а молодь цілком і калина малина справитьсч
Раз одела не бу• 13 марта в 13:43
Ответ дляНезнакомлюся
У моєї доньки ослаблений імунітет. У імунолога на обліку. Раз і я піддаляся моді, купила той озельтамівір. Так що з ним, що без нього, абсолютно нічого не змінилося.
Яжемать Мне можно• 13 марта в 14:35
Ответ дляЗнову Я
Дійсно, подивилась на Таблетках, уже озельтамівіру в Києві нема. А три тижні тому був скрізь. Чи це увесь розкупили, чи це ті проблеми з ліками з 1 березня, про які попереджали, що з іноземними ліками почнуться труднощі?