После 18• Изменено 13 марта в 16:36

Допоможіть, будь-ласка, розвіяти мої сумніви

Коротше, мучить мене наразі в голові одна теребонька (це я так називаю страх, сумніви, трігерні моменти).
Маю велику кількість різних, але однозначно класних знайомих, більшість з яких, люди високого або середньго достатку, які дозволяють собі мандрівки, дорогі брендові речі та інші мат.блага. Так от при спілкувані, коли мова заходить про закупки речей, у мене з´являється страх, що мене спитають, де я купила ці брюки, а я маю однозначно сказати правду, що у секонді, то зі мною перестануть спілкуватись...от такий шпак в голові...не смійтесь! Не знаю, це певно якісь псих.травми з дитинства із-за браку спілкуаання з однолітками, але щоразу відчуваю дикий дискомфорт і страх, що от я зараз зізнаюсь в цьому і мені скажуть: фууу, а ми думали про тебе, що ти цяця, а ти- кака)) хоча в голові розумію, що такий критерій вряд чи для нормальної людини зіграє важливу роль в розірванні спілкування. Так ось питання: Ви б перестали спілкуаатись з людиною тільки тому, що вона одягається на секонді?
П.С. якщо є психологи, прокоментуйте, будь ласка, про що Вам мій допис;)
Результат:
вже голосів: 46
45 (97.83%) Ні
1 (2.17%) Так
Розбійник• 13 марта в 16:36
цікаво де у вас таке коло знайомих взялося?
Леди Репях• 13 марта в 16:37
Вы сами делите людей на бедных и богатых, и вам кажется, что все так делают. Но нет. Большинству людей пофиг, что на вас надето.
Відморожена• 13 марта в 16:37
Надо быть психологом чтобы какой то особый смысл уловить? Ваш допис именно про, что вы в нем написали.
У меня тоже знакомые и друзья с хорошим достатком, но ни я ни у меня не спрашивают где и что я купила.
Качка в тапцях• 13 марта в 16:37
Автор все в вашій голові.
Вам що ніж до горла і відповідай де ті штани купила?
Ну що за дитячий садок ’Веселий сперм@тозоїд’?
Вас навчити як треба казати в таких випадках? В інтернеті купила. Всьо!!!
Неместная Я• 13 марта в 16:38
Запоминайте - не б/у, а винтаж. Не секонд, в блошиный рынок. Не ’нет денег’, а осознанное потребление
Звезда в шоке• 13 марта в 16:38
Если от вас не пахнет секондом, то все равно.)
Розумна Губка• 13 марта в 16:39
тоже самое, только синсей
ну бляха стыдно сказать вслух что это он самый
автор После 18 • 13 марта в 16:39
Ответ дляРозбійник
В основному- це мами зі школи, з двору, з ігрового майданчику, а так як у мене 2-є дітей, то коло чималеньке
Точу ляси• 13 марта в 16:39
и шо? ну с секонда и?
Если так парит, скажите что меняете шмот раз в три дня, или что вы за экологию потому секондач.
Миллиардеры ходят в футболках за евро со старой мобилой и не парятся. Гляньте как и в чем ходят дома и в магаз селебритис. В чем удобно
автор После 18 • 13 марта в 16:40
Ответ дляЛеди Репях
Прикольно, щось прямо таки є в Ваших словах, подумаю про це, дякую
Розумна Губка• 13 марта в 16:41
Ответ дляТочу ляси
и шо? ну с секонда и?
да не ходят они так
может выглядят... но это другое
Точу ляси• 13 марта в 16:41
я б сказала что я эксклюзивный представитель и лицо компании (местного секонда) и они мне платят за просування их бренда 😁
Точу ляси• 13 марта в 16:42
Ответ дляРозумна Губка
да не ходят они так
может выглядят... но это другое
да ладно
КликОЛЬКА• 13 марта в 16:44
Интересно, правда ли что, если общаешься только с успешным людьми, то и сам станешь успешным и богатым?
Розумна Губка• 13 марта в 16:44
Ответ дляТочу ляси
да ладно
10 назовите кто покупает футболки исключительно по 45 грн и старый телефон всегда
у них трусы дороже чем у многих телефоны
Точу ляси• 13 марта в 16:45
Ответ дляРозумна Губка
Чи не пофиг 🤷
Відірву та викину• 13 марта в 16:48
Ответ дляТочу ляси
и шо? ну с секонда и?
Ну так, лише в вухах і на руках брюлів на півляма і машина за лям.
автор После 18 • 13 марта в 16:48
Ответ дляВідморожена
Можна бути й психологом, щоб зловити в чому саме причина цього страху...
Дякую за Ваш комент, він мені про те що мій страх трохи перебільшений, але недавно був випадок, де я йшла з секонду з великою сумкою речей, що аж вилазили з неї, а на зустріч знайома: що несеш, звідки йдеш? І я ....повела себе як дитина, яку застукали, давай оправдовуваттсь, якусь єрєсь нести...аж стидно за себе
автор После 18 • 13 марта в 16:52
Ответ дляКачка в тапцях
Автор все в вашій голові.
Справа в тому, що мені дуже важливо зараз бути чесною! Для чого мені брихати про інтернет, якщо це не правда? Щоб здаватись якось кращою? Хочу бути собою, але страшно, що не всі приймуть мене такою...щось на кшталт цього
автор После 18 • 13 марта в 16:54
Ответ дляНеместная Я
Мені подобається Ваш коментар, але суті для мене він не змінює. Страх, що мені скажуть, фу, як ти там можеш брати, а потім ще й носити то і так далі
Десь так, але...• 13 марта в 16:54
Ответ дляПосле 18
Ну і відсіються сноби..
Невелика втрата..
А нормальні залишаться.
Я дуже підтримую, коли люди усвідомлено витрачають гроші за своїми можливостями. Ніж коли лізуть із шкіри лише б пиль в очі пускати.
Секонд. І що?
Точу ляси• 13 марта в 16:55
Ответ дляПосле 18
Если нужно для работы, заработка то можно и прибрехать если это не выплывет
А в остальном зачем?
Десь так, але...• 13 марта в 16:55
Ответ дляПосле 18
Чого це фу?
В 5 зіркових готелях халати та постільне також бу) Ніхто щоразу нове не стелить.
І на голе тіло одягають після когось.
Воно ж випране
автор После 18 • 13 марта в 16:56
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую, за комент,(сміюсь зараз), бо якось купила ополіскувач чи Ленор чи Сілан, а після нього запах як із секонду))
Малявка ще та• 13 марта в 16:57
Все считают деньги. И богачи- первые. Вас будут уважать и обращаться к вам за советом или помощью. Не нужно скрывать, где купили.
Глупо говорить, что купила джинсы в Париже, если работаешь маникюкщицей, например.

Но подчеркнуть свой вкус, чувство стиля-нужно.
автор После 18 • 13 марта в 16:57
Ответ дляРозумна Губка
тоже самое, только синсей
Ага, я розумію Вас, але то хоч нове, а тут вже міг хтось кілька разів обкатати)))
ГонУрова дівка• 13 марта в 16:58
Нікому не кажіть про теребоньки
Йосип_молодий• 13 марта в 16:58
Ответ дляПосле 18
В тому і проблема, що ви починаєте соромитися і виправдовуватися. А якби відповідали впевнено, як ’так і треба’, то і інші б реагували дзеркально. Я майже 15 років працюю в ІТ, але часто щось купую в секонді (точніше в перекупів на всім відомому сайті). І зовсім не соромлюся. Нещодавно зустрілася з приятелькою, яка от повернулася з подорожі з іншого континенту. Вона мені: ’Ой, яке у тебе пальто стильне!’. Я кажу: ’Ага, із секонда. І светр теж ))’. Вона така призадумалася і відповідає: ’Блін, шо лі і собі там щось пошукать ’
автор После 18 • 13 марта в 16:59
Ответ дляТочу ляси
и шо? ну с секонда и?
Та я це прекрасно розумію, а ще бачу на яких машинах буває приїжають люди в ці секонди, навіть, у нас
Диверсификация• 13 марта в 17:00
Ответ дляЛеди Репях