Нагайна• 13 марта в 18:23
Золофт Срк
Лечу срк , врач приписала золофт , у меня запоры вздутия . По узи застой желчи . Кто лечил золофтом вам помогло ?😥
Фима Собак• 13 марта в 18:26
На дієту сідайте,від вздуття пийте таблетки ,не їжте ті продукти які провокують запалення.Спробуйте,як не допоможе то тоді ад
Нагайна
• 13 марта в 18:41
Ответ дляЛуноходик_Ик
Чому жовчний не лікуєте?🤔
Пропийте жовчогінні
Пила уже толку ноль
Нервогенератор• 13 марта в 18:44
Ад.мені не допомогли саме вір Срк, допомогла(не повністю, але значно краще) фуд мап діета(за порадою лікаря)
Баррикадница• 13 марта в 19:08
Ответ дляНагайна
Пила уже толку ноль
Их постоянно надо пить с горячей водой, чередовать разные курсами
Потішаюся• 13 марта в 19:34
Ответ дляНервогенератор
мені навпаки. На фуд мап було незначне покращення, але допомогли АД.
Нервогенератор• 13 марта в 19:37
Ответ дляПотішаюся
Так, все індивідуально, автору треба спробувати різні варіанти і потім визначитися що саме їй підійде краще
Нагайна
• 13 марта в 19:51
Ответ дляПотішаюся
мені Золофт допоміг, краще стало через місяць прийому
А у вас закрепи були ?