L-i-s-a-92af• Изменено 14 марта в 08:24

Як ви вважаєте...

Судили адміністратора Telegram-каналу, в якому під виглядом погоди ухилянти обмінювалися інформацією про ТЦК і СП

Гайворонський районний суд Кіровоградської області визнав місцевого жителя винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 18 жовтня.

Наприкінці травня 2024 року чоловік пристав на пропозицію невстановленої особи щодо адміністрування Telegram-каналу «Гайворон ПОГОДА в місті». У спільноті участі обмінювалися інформацією про місця, де представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки проводять мобілізаційні заходи. Систематично розміщувались повідомлення з інформацією про час та місце вручення повісток співробітниками ТЦК та СП в Голованівському районі Кіровоградської області, що давало можливість особам призовного віку уникати отримання таких повісток.

Причому з метою конспірації у групі використовували умовні позначення нібито погодних умов у регіоні. «Сонце», «сонячно», «без опадів» означало відсутність представників ТЦК та СП і поліції. Дописи «хмара», «гроза» і т.п. означало їх присутність і спільні наряди ТЦК та СП і поліції на певній локації.

У вироку наводяться публікації із цього Telegram-каналу за період 30 травня — 20 червня цього року: «Велика біла хмара. Під завʼязку набита громом. Поїхала тільки що в сторону село Гайворон», «Гроза біля епіцентру нижче млина», «Яка погода вокзал?», «Млин сонячно», «с.Гайворон переїзд сонячно», «В сторону базара двигается тучка», «Завтра в Завалі буде гроза по квартирам», «маслозавод без опадів», «вокзал сонце»,«похмуро в Завалі», «файно, маркет, коло технікуму хмара пʼє каву, «с. Гайворон, центр, туча на пасаті», «Годину назад там дві похмурі хмарки з блискавками стояли, схоже досить стоять», «На кільці біля заправки сонце», «Березівка без опадів сонце», «Хмара полетіла на Долинівку зі сторони Червоного, «На сьогодні штормове попередженя в с. Покровське, очікується гроза зі шквалом))» та ін.

До суду надійшов обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі умовно. Його звільнили від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 08:26
В контексті цієї суперечливої новини,в мене є питання.
Як ви вважаєте,чи варто притягати до кримінальної відповідальності адміністраторів груп в соцмережах і форумів,які систематично надають майданчик для поширення російської пропаганди і сприяють роботі москальських ботів?
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 08:30
От,скажімо,одна користувачка форуму пише ’ дружини бойовиків з 95 Житомирської бригади’- одразу зрозуміло,яку сторону війни росії проти України вона представляє.
В реальному житті-це реальна стаття КК,але в ’віртуальному’ цій потворі подовжують сприяти,щоб вона поширювала російські брехні,знущаючись над пам´яттю тисяч бійців ЗСУ, які загинули,захищаючи від загарбників свою країну
Танюша• 14 марта в 08:31
ФОП здає в оренду приміщення магазину
У магазина немає ліцензії на алкоголь.
Чи варто притягувати ФОП до відповідальності за те що здав в оренду приміщення магазину без ліцензії?
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 08:35
Або інша,начебто,мешканка чи то Дніпра, чи то Одеси,створювала тему ще рік тому,де ДОСЛІВНО,закликала нападати групою на чоловіків в пікселі в Одесі і ’ різати їх і вбивати’, потім від неї ж ’ поступала пропозиція’ ’ палити машини військових.
Згодом,через пару місяців-півроку такі дії почали відбуватися в реальному житті.Тобто можна припустити,що на майданчику форуму ця реальна людина шукала виконавців злочинів.
Але і зараз вона продовжує ’ працювати’ і поширювати російські методички і не тільки...
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 08:36
Ответ дляТанюша
ФОП здає в оренду приміщення магазину
У магазина немає ліцензії на алкоголь.
Питання в тому,чи відомо ФОПу,як використовують його приміщення?
Nathalie27• 14 марта в 08:40
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як будемо відрізняти російську пропаганду від власних думок? Чи не здається Вам, що така практика веде до реальної диктатури?
wind-d470• 14 марта в 08:40
А хто буде вирішувати,що ’російський наратив’, а що ні? Бо у багатьох під це поняття потрапляє все, що їм особисто не подобається.
Olvia1987• 14 марта в 08:43
Я так і не зрозуміла,як цей чоловік перешкоджав діяльності ЗСУ.Танки на фронт не пускав чи що?
wind-d470• 14 марта в 08:44
Ответ дляOlvia1987
скажіть? а для підписників він - борець за права людини
Шеллар• 14 марта в 08:52
Ура! Ще трішки піднажмем і випередимо Північну Корею.
Аноним ФЕЯ• 14 марта в 08:55
І це все в той же час , коли є сотні випадків, що люди помирають за невідомих причин, зустрівшись з тцк. Не беручи до уваги інших злочинів, які творить ця структура. При цьому, ще НІ РАЗУ не було хоч якось покарано тцкашника.

Якась однобока, мʼяко кажучи феміда.
Sova splushka• 14 марта в 09:02
Ответ дляOlvia1987
Підозрюю, що його примусили визнати власну провину.
Вже й раніше подібні випадки були.
З хорошим адвокатом нереально засудити за таке, бо неможливо довести.
Так що просто залякують, а далі все просто.
Аноним ФЕЯ• 14 марта в 09:03
Не давно слухала одного журналіста, який розповідав, як у Львівській області, тцк, це справжня мафія, з налагодженими мутками по пошуку людей, для чітко однієї мети - аимаганню грошей. Ось деякі схеми львівських тцк на скрінах.
wind-d470• 14 марта в 09:06
Ответ дляSova splushka
Вже й раніше подібні випадки були.
так він відстрочку отримав на три роки, в тому числі від мобілізації
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:08
Ответ дляNathalie27
Завдяки карному кодексу будемо відрізняти.
Бо і ’ власні думки’ деяких українців тягнуть на реальний строк.Як в ситуаціях,які я описала вище,наприклад
wind-d470• 14 марта в 09:09
Ответ дляL-i-s-a-92af
в деяких сітуаціях навіть на цитування конституції визжать ’наративи’
а так то, опа не за зсу хвилюється, а щоб від корита не відірвали
Olvia1987• 14 марта в 09:11
Ответ дляL-i-s-a-92af
Навіть думки тянуть на реальний строк.Нічого собі,до чого дійшла українська влада,навіть за думки в тюрьму.Навчилися читати думки?
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:14
Ответ дляwind-d470
Наприклад:
-Військові ЗСУ БОЙОВИКИ
-В окупації можна НОРМАЛЬНО жити і СПІВПРАЦЮВАТИ з російською адміністрацію
- злочини військових росії в окупованій Бучі,Бородянці, Ірпені,Ізюм,Херсоні-то
’ неєвсьотакоднозначно’,’ фейк’,’ прстановка’
-заклики до вбивст військовослужбовців ЗСУ, підпал військових автівок
- регулярні нічим не підкріплені теми,які ганьблять честь,гідність,репутацію українських військовослужбовців...
В жодному суспільстві нема абсолютної свободи говорити і робити все,що заманеться.Бо кримінальний кодекс обмежує свавілля всіх маньяків і злочинців.І це нормально
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:14
Ответ дляwind-d470
Я вам навела конкретні приклади російської пропаганди на цьому форумі
wind-d470• 14 марта в 09:15
Ответ дляАноним ФЕЯ

Якась однобока, мʼяко кажучи феміда.
До речі, було покарано тцкашника, який мобілізував громадянина росії. 17000 грн штраф. Але тут родзинка в тому, що виявилось, що тільки у громадян росіїї в нашій країні є права, ось так.
wind-d470• 14 марта в 09:16
Ответ дляL-i-s-a-92af
Наприклад:
-Військові ЗСУ БОЙОВИКИ
та ладна, спробуйте визвати поліцію людині з агресивним собакою, подивитесь, що вони вам скажуть
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:16
Ответ дляOlvia1987
Перешкоджати можна по-різному.
Але тема,власне,не про нього.
А про те,що якщо створення Телеграм-каналу з повідомленнями про роздачу повісток-то ’ злочин’,то чому сприяння поширенню російських наративів на багатомільйонну аудиторію то НЕ злочин?
Я вважаю злочин значно більший і небезпечний.
wind-d470• 14 марта в 09:17
Ответ дляL-i-s-a-92af
ви пишете, що в жодному суспільстві нема такого, що можно говорити що завгодно - неправда вже
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:17
Ответ дляШеллар
Ви на свою рашу дивіться,яка з Північною Кореєю злилась в екстазі
Аноним ФЕЯ• 14 марта в 09:18
А ще, люди які живуть за кордоном і в них закінчується срок годності паспортів, не можуть зробити нові, бо резерв не має доброго статусу і це ніяк не виправити. Вихід виключно один- з 2-3 тис дол шукати у своєму місті вихід на начальника тцк і щоб той змінив статус у резрві на зелений. Тцк на сьогоднішній день мають багато схем по заробітку мегавеличезних грошей і це реальна схема державного масштабу, бо діляться вони цими грошима на верх. Країна перетворилася на якусь утопію просто.
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:18
Ответ дляАноним ФЕЯ

Якась однобока, мʼяко кажучи феміда.
Немає СОТЕНЬ випадків.
Ви вже брешете!Яка мета?
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:19
Ответ дляSova splushka
Вже й раніше подібні випадки були.
Прямо всіх примусили?
Вчора в Черкасах ще одного засудили за аналогічну ситуацію.
wind-d470• 14 марта в 09:19
Ответ дляL-i-s-a-92af
Немає СОТЕНЬ випадків.
Ви вже брешете!Яка мета?
А чого ви зразу наїзджаєте ? Скажіть спокійно та приведіть статистику.
Аноним ФЕЯ• 14 марта в 09:20
Ответ дляL-i-s-a-92af
Немає СОТЕНЬ випадків.
Ви вже брешете!Яка мета?
На днях знову був знайдений чоловік, мертвим , якого тцк забрали кілька місяців тому. Статистика випадків приховується, замовчується
автор L-i-s-a-92af • 14 марта в 09:20
Ответ дляАноним ФЕЯ
Де ж посилання на статтю цього супер неупередженного журналіста? Разом почитаємо.