begovelik• 14 марта 2025

На Сумщині оголосили обов’язкову евакуацію ще з восьми населених пунктів

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3970320-u-...

Буферну зону безпеки, про яку казав @уйло, буде створено за разунок Сумщини? То навіщо була тоді потрібна авантюра з Курщиною?
Шеллар• 14 марта 2025
Хлопці загинули; тисячі пропавших безвісті (держава порадує прокурорів-інвалідів та поліціянтів додатковими виплатами замість рідних павших); боєздатні підрозділи проріджені від людських ресурсів до технічних; ну і Мані було, що писати про плачущу Суджу не один день.

Fashion_besties• 14 марта 2025
Бо всім байдуже на українців, це розмінна монета у великій грі
Sentjabrinka• 14 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
А для чего нужно было лезть в тот Курск, вместо того, чтобы защищать и отвоевывать свои территории? Все политологи твердили, что это безумная и безрассудная идея, которая ничем хорошим не закончится

Pole• 14 марта 2025
Ответ дляSentjabrinka
А чому до нас ці питання? Ми тут щось вирішуємо?
Sentjabrinka• 14 марта 2025
Ответ дляPole
Вам никто вопросы и не задает. Мой пост был реакцией на комментарий
Soulsister• 14 марта 2025
Ответ дляSentjabrinka
Удалено администрацией...
Pole• 14 марта 2025
Ответ дляSoulsister
Удалено администрацией...
Їй здалеку краще видно, що і як тут треба було робити.
Як і автору теми.
Хитрый Лис• 14 марта 2025
Ответ дляSentjabrinka
Доказать всем, что ’я д не лох какой-то’ , а нев...бенный стратег.
Правда, не получилось из этого ничего, кроме уймы раненых и убитых солдат
Nata292984• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
а еще разбитой вщент и сровнянной с землей километров на 20-30 вглубь приграничной нашей территории, но кому то интересно? Главное, что другие областя не бомбят и киев спит спокойно, да? Мне тут рот с прошлого лета все дружно затыкали, отпарвляли показать как надо воевать и что это великая стратегия, и так радовались той судже разбомбленной. Что, уже не так весело? Хотя наверно все еще так же весело всем, кроме жителей тех регионов и людей, которые потеряли близких на курщине

mmi583@mail.ru• 14 марта 2025
Ответ дляNata292984
Вам не гидко писати про «Київ спить спокійно і інші області не бамбять»?!
Запитайте киян коли вони востаннє спали спокійно, без шахедів і вибухів?! Запитайте жителів Київщини, де кожну ніч як не розвалені хати, садочки чи ще щось!
Запитайте жителів Староконстянтинова як їм?
Немає безпечних місць і регіонів. Навіть в глухому селі.
Svetrise• 14 марта 2025
это боль. какова политика нац безопасности такова и военная стратегия.
ни того ни другого нет.
а всю эту «операцию» некоторые украинские блоггеры назвали лавочкой и отвлечением ресурсов..
«Я не думал, что когда-нибудь скажу это. Но, возможно, пришло время «закрыть лавочку» на курском направлении. Нашим ребятам там тяжело», — сказал Сергей Флеш. «Как отвлечение ресурсов противника, я думаю, эта операция себя уже давно оправдала. Как политическая козырная карта теперь сомнительна».
Джемма• 14 марта 2025
Ответ дляNata292984
Без Киев абы Украины не было.
Солдат наших безумно жаль...
Nata292984• 14 марта 2025
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не треба порівнювати, на скільки спокійно живеться в кожному регіоні. У мене просто мрія зараз: щоб моя дитина хочаб пару раз в тиждень в школу ходила. За те, щоб не чути щодня вибухыв то я просто мовчу. Але я в Сумах. Мабуть у прикордоння мрії зовсім інші і мені за мої має бути соромно. Тому мовчіть вжеза той многострадальний Київ
mmi583@mail.ru• 14 марта 2025
Ответ дляNata292984
У всіх нормальних людей одні мрії. Я написала, що немає безпечних регіонів. Звісно, що прикордоння страждає найбільше. Це навіть ніхто не заперечує. Але не потрібно писати, що Київ спить спокійно. Не спить.
І Черкаська обл, яка далеко від Сумщини , тривона частіше навіть ніж в Києві. І уявіть теж дітии мало вчаться.
Не потрібно нівелювати чиїсь страждання. Всім погано.
Виктория1104• 14 марта 2025
Ответ дляPole
Это риторический вопрос, не требующий ответ.
Ollka• 14 марта 2025
Ответ дляNata292984
Кожному ближче своє. Думати про інших людина не зобов´язана, якщо це не рідні.
Якщо комусь погано під вибухами - люди їдуть туди, де тихо або принаймні тихіше.
А сидіти під вибухами і говорити що от мі бідолашні, а ви ні, бо а вас вибухи інші - це дно.
musilda• 14 марта 2025
Гениальный план Зеленского сработал....
автор begovelik • 14 марта 2025
Ответ дляNata292984
Вибачте, а чого ви не виїдете і не вивезете свою дитину? Не розумію...
Argesha• 14 марта 2025
Як он равликам бойового духа було піднято)
За це й загинули

Nata292984• 17 марта 2025
Ответ дляbegovelik
.