Начальник Анонимов• 15 марта 2025
Кто ездил с детьми во Львов погулять на 2-3 дня
Расскажите ваш маршрут. Что посетили, какие экскурсии, где ели. Интересует с детьми 9-12 лет
Цветочница• 15 марта 2025
Были летом.
Драгон парк, уруру парк, кушали в ресторации бачевский, реберня. В музей восковых фигур сходили
Margaret Rose• 15 марта 2025
Я жила в Львові і рекомендувала б вам сходити в Майстерню шоколаду (це в центрі), можна на екскурсію в Копальню кави (там імітація ’видобування кави’ з надр землі, видають каски і т.д.) - ці дві локації поруч, можна в Стрийський парк покататися на дитячій залізниці (не знаю, правда, чи вона працює зараз), в центрі древні храм на храмі, можна просто зайти і подивитися - дуже цікаве оздоблення
ПуГоФФка• 15 марта 2025
Ответ дляЦветочница
Были летом.
І заради його їхати у Львів?
Начальник Анонимов
• 15 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
Постійно їздимо. Все залежить від інтересів дітей.
Ми їдемо вперше. Хочеться цікаво провести вихідні і спланувати, щоб не тинятись на місці
Бочка порохУ• 15 марта 2025
Моїм 8 і 11. Їм цікаві музеї, екскурсії. Їмо в Пузатій хаті, Борщі, Реберні чисто для шоу все інше - не годиться. Ще подобаються піци в Любий друг.
Творю чудеса• 15 марта 2025
Дуже непоганий окнанаріум.
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Начальник Анонимов
• 15 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
Які екскурсії порадите?
Коко Шанель• 15 марта 2025
Обожаю Львов. Его атмосферу, его дождливый климат (Львову пасує дощ!❤️), і взагалі все таке естетичне, гарне, багато гарних новобудов, все виглядає в моїх очах дуже красиво і естетично, по-європейськи, атмосферно і кайфово
Кросівки оригінал• 15 марта 2025
Ввечері якогось дня залиште дітей дивитись мультики і сходіть в Львівську оперу, це неймовірно!
наКоблучках• 15 марта 2025
Музей науки
Океанаріум
Цирк
Екскурсії паравозиком, на кареті
Уруру, але це не у Львові і щараз ще рано
Реберня, мяса і справедливості, криївка
Океанаріум
Цирк
Екскурсії паравозиком, на кареті
Реберня, мяса і справедливості, криївка
наКоблучках• 15 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Плюскюсь за оперу
Бочка порохУ• 15 марта 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Палац Потоцьких, Будинок вчених, Музей Франка, Грушевського, Крушельницької, на Площі ринок всі музеї цвкаві, Італійський дворик, музей етнографії -вхід з Копальні кави. Для антуражу - в Криївку, Копальню кави сходити, взяти запаяні напої, по визілних там прекрасні концерти живої музики, купа старовинних храмів в центрі, варто сходити, Вірменська церква. Там все цікаво і прекрасно. Навіть тинятися на місці цвкаво.
ПуГоФФка• 15 марта 2025
Ответ дляКоко Шанель
Клімат змінився і вже не дощовий, а спекотно засушливий
Бочка порохУ• 15 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Дуже непоганий окнанаріум.
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Океанаріуми скрізь є, ні про що, час і гроші на вітер.
Бочка порохУ• 15 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Так, 100%
Машуля2010• 15 марта 2025
Скажіть будь ласка, а де зупиняєтеся в Львові? Порадьте готель, бажано з парковкою
наКоблучках• 15 марта 2025
Ответ дляБочка порохУ
Де скрізь?
Пупуговка• 15 марта 2025
Чуть старше дети, но напишу, думаю и вашим понравится
Первый день - аквапарк с джакузи, второй день - океанариум, 3-й день - музей науки и техники «Эврика»
Насчет еды - завтраки в Бачевских, обеды, ужины - Атлас, Гасова лампа, Подземелье, Дом легенд, Львовские круассаны. Десерты - Львівська майстерня шоколаду
Пупуговка• 15 марта 2025
Ответ дляЦветочница
Были летом.
Я даже не знала про такой музей
наКоблучках• 15 марта 2025
Ответ дляМашуля2010
Ми останній раз були у Писанка.
Але зазвичай просто апарти знімаємо
Пупуговка• 15 марта 2025
Ответ дляПуГоФФка
І заради його їхати у Львів?
Ради атмосферы. Если так рассуждать, можно никуда не ездить
КротоТо• 15 марта 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
екскурсию купитье обзорную на первый день
и куча и выкрутасами
Кросівки оригінал• 15 марта 2025
По їжі, майстерня шоколаду, підніміться на самий верх, там оглядовий майданчик, панораму міста видно. Копальня кави, спускайтесь в підземелля, не соромтесь спитати де, самі можете не знайти. Там беріть крем брюлє і запечену каву, вам таке шоу за 140 гривень покажуть!!! Реберня маст хев, сніданок в кафе Інші Клопотенко, сирники сам боженька там готує, відкриті з 7 ранку. Чебуреків можна в центрі зʼїсти, і кафе є з баським чізкейком, так наче і називається. Це все поряд знаходиться
Пупуговка• 15 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Это надо любить. Я сходила на оперетту, как только песни - я засыпала 😔
Пупуговка• 15 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
Де скрізь?
Наверное, Киев. Для многих один город в Украине есть - Киев и он, по их мнению, везде 🤷🏻♀️
(Хоть я сама из Киева)
Кросівки оригінал• 15 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Для початку треба спробувати)
ПуГоФФка• 15 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Не хочу вас розчарувати але ’атмосфера Львову’ точно не в Уруру і точно в Драгон парку
Пупуговка• 15 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Для початку треба спробувати)
С этим согласна. Попробовать стоит. Я ходила на Летучую мышь, думаю, любителям зашло бы очень