Кіна не буде• 09 февраля в 21:29

Що відвідати в Яремче з дітьми 5 років?

Порадьте, куди сходити щоб гарно провести час? І ще підкажіть, якщо хтось зараз там, чи є сніг?
Все возможно• 09 февраля в 21:45
Гедзьо парк
S.s.s.• 09 февраля в 21:46
Зоопарк
Борисфенка• 09 февраля в 21:54
Парк ’Гедзьо’
автор Кіна не буде • 09 февраля в 22:10
Ответ дляВсе возможно
Гедзьо парк
Так. Поки це єдине місце, яке запланували. А що ще там є?
автор Кіна не буде • 09 февраля в 22:10
Ответ дляS.s.s.
Зоопарк
Дякую. Подивлюсь на карті. Колись давно була там, ще зі старшою дитиною.
автор Кіна не буде • 09 февраля в 22:14
Ответ дляБорисфенка
Парк ’Гедзьо’
Дякую. Відвідаємо. 👌
Чорнобаївка• 09 февраля в 22:36
Там того Яремче на день ну два гуляти. Гедзьо парк малечі сподобається. Типу зоопарк ще можна сходити.
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля в 23:12
На вокзалі є багато представників турфірм. Багато цікавих програм, навприклад, поїздка в Буковель є на цілий день, або на вечір (катання на підйомнику, перевернутий будинок, парк динозаврів, колесо огляду, гуцул ленд), поїздки на джипах на гору (+дегустація сирів), гуцульські вечорниці і тд. Ціни, приблизно, 700грн дорослий, 350 дитячий, до 6 років безкоштовно. + вхідні квитки.
автор Кіна не буде • 09 февраля в 23:14
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую. Ми їдемо на 4 дні якраз
автор Кіна не буде • 09 февраля в 23:15
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ми в Буковелі були в вересні, дещо відвідали там. Зараз в них відкрився новий аквапарк, подивилась на ціни і прозріла 🙀
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля в 23:15
В самому Яремче вольєрне господарство, водоспад, ринок, гедзьопарк, є музей мольфарства, скеля Слон, стежка Довбуша.
автор Кіна не буде • 09 февраля в 23:15
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Але щось думаю виберемо, дякую ☺️
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля в 23:18
Ответ дляКіна не буде
Можна піти в Буковелі ’Voda club’.
Чорнобаївка• 09 февраля в 23:21
Ответ дляКіна не буде
Дякую. Ми їдемо на 4 дні якраз
Ми були три повноцінні дні, більше їхали відпочити головою в спокої тиші і чисте повітря. Наче немає війни тривог пво... Смачна їжа. Зайдіть в ’красну садибу’ . А так всюди приблизно одне меню тільки ціни трохи від статусу закладів відрізняється. Я їхати не хотіла,вид на гори, сонечко тоді було, тепло , нагулялися. Діти в мене не малі.
автор Кіна не буде • 09 февраля в 23:22
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Можна піти в Буковелі ’Voda club’.
Дякую) ☺️
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля в 23:23
Ответ дляКіна не буде
Дякую) ☺️
Гарного Вам відпочинку)
автор Кіна не буде • 09 февраля в 23:24
Ответ дляЧорнобаївка
От і ми так їдемо. В подружки день народження, вже третій рік поспіль кудись їдемо в цей період. Дякую ☺️
Пошаманю• 10 февраля в 13:46
Ответ дляКіна не буде
ми їздили в Діно парк. Дуже класний. Плюс по тому ж квитку поряд атракціони цікаві.
Пошаманю• 10 февраля в 13:46
Ответ дляКіна не буде
не дуже...тваринок майже немає
Пошаманю• 10 февраля в 13:48
Ответ дляЧорнобаївка
а ми в вареничну щодня ходили, нам дуже сподобалось
Чорнобаївка• 10 февраля в 13:54
Ответ дляПошаманю
Ми один раз зашли, не у захваті.
Пошаманю• 10 февраля в 13:58
Ответ дляЧорнобаївка
Ми один раз зашли, не у захваті.
саме кафе совок звичайно, але вареники дуже смачні. І є вибір для дітей
Чорнобаївка• 10 февраля в 14:02
Ответ дляПошаманю
Ну я не люблю вареники, взяла з м´ясом такі собі. Чоловік і син брали з вишнями і маком. Дуже багато солодкого топінгу аж занадто. Вареники маленькі. Ну чоловік із сином більше не просили туди ходити.
Мені радили цю вареничну 20видів вареників, думала може щось не звичне буде. А таке. Ми не в захваті. Намагалися їсти в різних місцях.