А я с Рио-де-Житомира!• 14 февраля в 09:40
Хто недавно їздив з дитиною до Львова погуляти
Які екскурсії відвідали? І по цінам намекскурсії та розваги зорієнтуйте, будь ласка
Бриджит_Фрикандо• 14 февраля в 09:41
Ответ дляerbee
Океанаріум
Рекомендую
Тоже хотела о нем написать, достаточно хороший!
Бриджит_Фрикандо• 14 февраля в 09:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Чому?
То такие люди, сами ничего не рекомендуют, только других обхаять заходят, не обращайте внимания.
Дрібка щастя• 14 февраля в 09:46
Музей-садиба Франка, поряд Грушевського, музей Крушельницької, музей Науки, але слабіший ніж в Києві, але діти на півдня залипли там, екскурсія підземеллями, купа музеїв на Площі Ринок, Італійський дворик, Будинок вчених, Криївка, Копальня кави, проїзд Крива Липа ))), Опера, театри.
Дрібка щастя• 14 февраля в 09:47
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дивіться вище👆
КинДза• 14 февраля в 09:47
Ездили перед новым годом. Один день были в аквапарке ( - из-за него и ехали), второй и третий - просто гуляли по центру, катались на экскурсионном паровозе ( 200 грн. ) , заходили в музей( бесплатно).
Бриджит_Фрикандо• 14 февраля в 09:50
Ответ дляДрібка щастя
Як вам зручніше
Ребёнку в музее Франка будет так интересно!!! Прям еще не раз захочет туда сходить
Дрібка щастя• 14 февраля в 09:51
А я с Рио-де-Житомира!
• 14 февраля в 09:54
Ответ дляКинДза
Паоовоз это вы экскурсионный трамвай имееие в виду? 200 грн с человека?
А я с Рио-де-Житомира!
• 14 февраля в 09:55
Ответ дляДрібка щастя
Ще є котяче кафе, якщо таке любите.
Цікаві сніданки в ратуші, подача гарна.
Котяче кафе то наш пріоритет!)) А в ратуші це яке кафе? Немає інстаграма їхнього?
Дрібка щастя• 14 февраля в 09:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ми брали екскурсії скрізь індивідуальні на годину десь, дуже цікаво розповідають, по всіх кімнатах водять. Якщо, звісно діти читають, цікавляться історією. Мої про ці музеї ще місяць всім розповідали і в школі після канікул. Ще фільм цікаво глянути про сина Франка і про Ольгу Франко.
Якщо звісно дитина на 5 річна. Моїм 7 і 10 було.
А я с Рио-де-Житомира!
• 14 февраля в 09:57
Ответ дляДрібка щастя
А екскурсвя підземеллям як вам? І скільки вона коштує? Ви де ті всі екскурсії купували?
Дрібка щастя• 14 февраля в 09:57
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не дивилася інстаграм, там видно, сніданкові вежі, висить типу банер. В теплу пору класно на вулиці серед квітів, але і в середині там гарно.
КинДза• 14 февраля в 09:59
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Может и трамвай, но он не по рельсам ехал
да, 200 с человека
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:01
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Підземеллями на Площі прямо, нормальна, цікава, але не вау. А всі інші - просто донька склала список музеїв, ми дивилися, чи працює, йшли, і там на місці брали індивідуальну. По цінам не пам´ятаю, не супердешево відносно.
Зараз все скажу• 14 февраля в 10:01
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Може нижче?)
Не по темі, але чого у вас низ зверху?
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:02
Ответ дляЗараз все скажу
Не по темі, але чого у вас низ зверху?
Відносно чого дивитися )))
Все буде Україна• 14 февраля в 10:03
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну, не всі діти з особливостями та затримками розвитку.
Є діти, яким подобаються музеї та театри. Звичайно, не в п´ять років. Але з певного віку - так.
Звичайно, якщо батьки в житті не були в жодному музеї, а головна родинна розвага - піти в ТРЦ, то в музеї Франка їм не буде цікаво. Тут ви праві.
Наполеон Бонапарт• 14 февраля в 10:06
Ответ дляВсе буде Україна
Тобто, якщо дитина цікавиться не Франко і музеями, то для, вас це з затримкою розвитку? Класна ви людина )))
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:07
Автор, з транспортом їхнім обережно, якщо не в курсі, бо контролери шастають регулярно. Селіться в центрі, до деяких локацій треба буде під´їхати, маршрути всі в гугл меп шукала і піші, і міським транспортом.
Акуна_Матата• 14 февраля в 10:07
Океанаріум не поганий ) але мені після турецького «ну норм» )
Котяче кафе прикольне )
Ще є галерея пряників - можна обрати і купити, можна майстерклас замовити.
Музей науки сину сподобався. А взагалі там в центр вийшов і блукай собі )
Я просто мапу відкрила і з сином подивились куди б він хотів сходити з того що мапа показує. Виписали собі та й поїхали ) я влітку ще раз хочу поїхати погуляти, може ще на Личаківське кладовище зайдемо. Минулого разу не дійшли.
Котяче кафе прикольне )
Дюймовочка• 14 февраля в 10:08
Ответ дляКинДза
Как вам аквапарк? Сколько аттракционов и какая цена?
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:10
Ответ дляАкуна_Матата
Котяче кафе прикольне )
О,нагадали, ще собори цікаві, палац Потоцьких, на Личаківське немає настрою у нас.
А мені і дітям після Валенсії зоопарку не було чого там робити, в океанаріумі.
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:11
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А яка ж іще, людина, або розвинена різносторонньо, або обмежена, з затримкою.
Наполеон Бонапарт• 14 февраля в 10:12
Ответ дляДрібка щастя
Да, да, ви молодець. Не парьтесь
Дрібка щастя• 14 февраля в 10:13
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Да, да, ви молодець. Не парьтесь
Ви і такі, як ви, видно що лише не паритеся.