СМСница• 18 марта в 10:13
Анатомическая обувь новый тренд?
Как вам?
Вся инста завалена таким трендом.
Кто носил?
Удобнее?
Вся инста завалена таким трендом.
Кто носил?
Удобнее?
Пацаааааааан• 18 марта в 10:50
Ответ дляOlga_72
А чому ви вважаєте що це тренд? Це просто тапки на широку ногу. Ніхто в здравому розумі на вузьку ногу не буде купувати широкий носок. А для мене недозолушки-коротконожки з не дитячою повнотою взуття з широким тупим носком це просто знахідка.
До того ж анатомічне взуття це взуття з стелькою що формується під форму стопи, а не просто з широким носком.
При чем тут широкая нога и тапки?
В этой обуви самое главное - естественное положение пальцев, а не ширина стопы.
Выньте стельку из своих сапог или ботинок, а потом встаньте на нее расслабленной и босой ногой.
И сразу поймете, как выглядят ваши пальцы по 8--9 часов в день. Если вы ходите на работу и не меняете там обувь.
Вот эта ваша фраза про здравый ум и узкую ногу, скорее всего, выдает в вас женщину , которая носит узкий носочек и обувь на пол размера меньше, потому что «большая нога - это некрасиво».
Красиво все, что здорОво.
Ответ дляПацаааааааан
При чем тут широкая нога и тапки?
Красиво все, что здорОво.
Прочитайте ще раз. Я ношу тільки широке взуття і дуже давно. У мене довжина стопи 23 см. Так буває у дорослих жінок.
І це не тренд. це взуття для людей з повнотою стопи Е і F. Ношу кларкс і Рікер
Альфред Шнитке• 18 марта в 11:31
Ответ дляХерсон це Україна
Я дочке подростку купила, не знаю пока не поняла. Вид ужасный, ещё и размер 42 в 12 лет, но у нее врастают ногти на больших пальцах и ещё второй палец на первый находит. Нам узкая обувь противопоказана.
Будем уже думать о здоровье а не о красоте
Ну ладно у дочки проблемы с пальцами. А Вам чего противопоказана? За компанию или как?
Херсон це Україна• 18 марта в 11:37
Ответ дляХачапууури
Я покупаю часто Райкер, это тоже комфортная обувь. Смотриться тоже не очень модно, но спортивный стиль погулять и в авто проехаться до работы сойдет.
Riker? Блин купила сапоги мало того ч о узкие, но и неудобные хотя говорят анатомия антистресс
Херсон це Україна• 18 марта в 11:37
Ответ дляAuroraten
Теж звернула увагу (саме в Інсті побачила), що з´явилося багато українських брендів цього анатомічного взуття.
Моя кума носить, вона у захваті, їй дуже зручно.
А мені незручно категорично, таке враження, що взула черевик на 2 розміри більший від необхідного )))). Притому, що по довжині все ок.
Може того, що в мене вузька нога і ця форма - не моя анатомія )
Там же проблема в підошві
Якщо вона або дуже м´яка або жорстка теж погано.
Херсон це Україна• 18 марта в 11:39
Ответ дляЗалізний занавіс
В 12 лет ’нам’
Так я купую дочка носить.
Херсон це Україна• 18 марта в 11:40
Ответ дляOlga_72
Наш ортопед поставив ногу на папір обвів її в переміряв в самому широкому місці. Сказали таке взуття в купувати . А там виявилося 10 см.
Херсон це Україна• 18 марта в 11:41
Ответ дляАноним_1858
Нагорный Сергей и его жена уже давно рекламировали такие ласты, они давно такое себе купили, дорого
Це нагорні походенькі?
Так вони ходили тижнями їм тільки така і потрібна
Херсон це Україна• 18 марта в 11:41
Ответ дляАльфред Шнитке
Тех пальці находять
Залізний занавіс• 18 марта в 11:53
Ответ дляХерсон це Україна
Так я купую дочка носить.
’Нам узкая обувь противопоказана’ это вы о ком?
СМСница
• 18 марта в 12:00
Ответ дляХерсон це Україна
Ого, стандарт стельки 9 см
Альфред Шнитке• 18 марта в 12:08
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це просто взуття, яке не калічить ноги. Добре, якщо це стає трендом. Завжди намагаюся купити зручне взуття і це інколи проблематично.
А все решта взуття калічить чи що? Таке щось пишете.
Зручне може бути і не уродським як оці снігоступи для Єті)
Херсон це Україна• 18 марта в 12:43
Ответ дляСМСница
Ого, стандарт стельки 9 см
Да, часто кола по краям растягивается чтобы широкую ногу выдержать, но если кости еще сформированы могут налазить она на другую.
Мы как поехали на рынок я не сразу это все поняла. Все стельки доставали и меняла все узкое 8 см. Все базарные колодки на такую ширину.
Угги из зимних широкие
Херсон це Україна• 18 марта в 12:44
Ответ дляАльфред Шнитке
Снегоступы и есть правильные в них все пальцы растопырены. А в обычный обуви все сжато...
Аноним_1858• 18 марта в 12:45
Ответ дляХерсон це Україна
Це нагорні походенькі?
Да, они оба очень больные, ноги, спина и ещё куча у них болячек, они сами говорили.
Они наверное поэтому и детей не заводят
Ответ дляХерсон це Україна
Так і я про це. Що є багато людей які потребують взуття таких моделей. І це класно що Україна почала виробляти.
Альфред Шнитке• 18 марта в 13:44
Ответ дляOlga_72
покажіть не таке уродське, але зручне на 23 см довжини і 10 см ширини.
Шукайте! Зараз дуууже великий вибір як на сайтах, так і в офлайн магазинах. А якщо Вам подобається це уродське, то купуйте та носіть) Це ж для себе обираєте, не для когось.
Альфред Шнитке• 18 марта в 13:48
Ответ дляХерсон це Україна
Обуви сейчас огромное количество всякой. Ничего там не сжато)
Ответ дляАльфред Шнитке
То не пишіть дурниць про те, про що поняття не маєте. Спочатку вивчіть інформацію по темі, а потім умнічайте.
Альфред Шнитке• 18 марта в 14:22
Ответ дляOlga_72
Що саме дурниця? Про що вивчати інформацію? Про асортимент у взуттєвих магазинах чи що?
Ответ дляАльфред Шнитке
Про різні форми стоп, чи про те що всі люди різні, а не ваші копії. Якщо у вас не стопа не римського типу, то що ви знаєте про асортимент взуття для таких людей? Але ж свій експертний фе ви залишили.
Альфред Шнитке• 18 марта в 14:36
Ответ дляOlga_72
Ого! Ну Ви власник просто унікальних таємних знань про стопи! Гордіться!
Я Вам писала всього лише про те, що теперішній асортимент в магазинах дозволяє обрати взуття на будь-який смак і особливості стоп. А Ви щось своє дофантазували, ще й біситеся.
Що попало пишете, чесно.
Херсон це Україна• 18 марта в 16:05
Ответ дляАноним_1858
Они наверное поэтому и детей не заводят
Жена беременна должна родить а и не, Сергея мобилизовали. Инстаграмм
Херсон це Україна• 18 марта в 16:06
Ответ дляOlga_72
Не знаю какая фирма видела обувь для диабетиков
Аноним_1858• 18 марта в 18:20
Ответ дляХерсон це Україна
Сергей воюет? Она не беременна
Настя беременна?
Сергея тцк затолкало в бус?
Настя беременна?
Сергея тцк затолкало в бус?
Аноним_1858• 18 марта в 18:33
Ответ дляХерсон це Україна
Да уже увидела, я в шоке. Пишет что кровит постоянно, жесть.
За что она живёт? Как она в однушке???
Херсон це Україна• 18 марта в 19:22
Ответ дляАноним_1858
Сергей воюет? Она не беременна
Настя беременна?
Сергея тцк затолкало в бус?
Настя беременна?
Сергея тцк затолкало в бус?
Подробностей не знаю, но его мобилизовали , жена в инсте делилась и он тоже писал.
Херсон це Україна• 18 марта в 19:22
Ответ дляАноним_1858
За что она живёт? Как она в однушке???
Такого я не знаю
Херсон це Україна• 18 марта в 19:29
Ответ дляАноним_1858
За что она живёт? Как она в однушке???
Такого я не видела