ЛюбимаЯНЬ• 21 марта 2025
Автобус Киев Кишинев
Кто недавно ездил автобусом до Кишинева из Киева, сколько времени уходит на границу? Сколько лучше закладывать времени до самолета и можете порекомендовать перевозчика?
Снідаю авокадо• 21 марта 2025
Я ездила Галтранс,все нормально. Я закладываю ещё +-3-5 часов до регистрации
Диверсификация• 21 марта 2025
Галтранс. Саме саме проходження кордону зараз досить швидке, якщо їдуть через Паланку - 1-1.5 години. Якщо поїдуть через Тудорово (не знаю чого туди поїхали , це реально довго, кордони окремо+ з пасажирами не все ок було), то там непрогнозовано, останнього разу там довго стояли, ну як довго, до 3-х годин.
Плюс самі розрахуйте відстань/час до аеропорту
ЛюбимаЯНЬ
• 21 марта 2025
Галтранс маршрут через Вінницю, правильно? Скільки загалом часу зайняла дорога, в 12 годин як вони вказують вкладається?
НуКаНаКа• 21 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Виїхала в 8 30 зранку, приїхала в 21 30 в аеропорт. Це у вересні було
Турагенція Tourdream• 21 марта 2025
В аэропорту Кишинёва регистрация начинается за 3 часа до вылета. Плюс ещё часа 3 нужно закладывать на приезд в аэропорт.
У Галтранса тоже время с запасом в расписание заложено. Потому что границу могут пройти как за 40 минут, так и за 3-4 часа. Спрогнозировать невозможно, будут ли на вашем рейса проблемные пассажиры, из-за которых задержат автобус на границе или нет.
ЛюбимаЯНЬ
• 21 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Там достатньо комфортно? WiFi, розетки, WC, все як обіцяють? І головне квитки згідно куплених місць? Зупинки наскільки часто?
НуКаНаКа• 21 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Комфортно, розетка USB здається, туалет на зупинках (нормальні заправки, не аби шо), місця у мене збереглись, але змінився етаж на другий, бо коли бронювала, то був тільки один етаж. Враження хороші, декілька років підряд ними їздила
ХуАнита• 21 марта 2025
Прям моя тема зараз)))) З того, що ’нашерстила’, у Галтранс 1200 грн в один бік(стандартна ціна) можливо десь знайдете на гривен 100 дешевше. Більш комфортний варіант це бусіки на 8-10 місць, вони їдуть швидше, але і ціна 2500. Потяг їздить через день, квітень виїзд по парним, ціна 3000 грн за купе і 2187 плацкарт продаж зараз відкривають за 10 днів. Цікавий варіант бла бла кар, але стрьомний)))). Ще дивилась потяг до Одеси, а потім автобусом, мені час не підходить(((. Тут вже таке, чи дешевше, чи комфортніше(звісно в потязі комфортніше).
ХуАнита• 21 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Зупинки Київ-Житомир-Вінниця-Могилів-Подільський якось приблизно так
ХуАнита• 21 марта 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Але є зупинки в містах України з вказаним часом, запізнитись можуть, а поїхати раніше наврядчи(якщо автобус не під зав’язку з Києва)))))
Робот Вертер• 21 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я ехала этим маршрутом, 13 часов, на границе на час дольше стояли, без всяких причин. Должны были приехать в аэропорт в 22, приехали где то в 23-10. Ещё ждала регистрацию 2 часа, т к. рейс перенесли на 40 минут, очень долгими мне показались те 2 часа
Робот Вертер• 21 марта 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ехала галтранс в обе стороны, туда классный автобус с удобными сиденьями, схему автобуса они часто меняют, я покупала 3 место и это был второй ряд, передо мной на схеме были 45 и 46 места или 44, потом автобус поменяли на двухэтажный и у меня оказалось шикарное место в первом ряду на втором этаже, ноги на подоконнике ехали, очень удобно, а те места что были на схеме в первом ряду, оказались в конце салона. А назад был совсем другой автобус, с неудобными сиденьями и usb зарядка над головой
ФрекенБок• 21 марта 2025
Ездили из Днепра Мерседесом Спринтер. Дорога 7 часов до Кишинева, граница очень быстро, 20 минут, даже из автобуса никто не выходил, водитель сам отдал паспорта погранцам. Говорят, что большие автобусы стоят долго
Турагенція Tourdream• 21 марта 2025
Ответ дляХуАнита
У Галтранс при бронюванні вказуєте контактактний номер телефону. Буває, якщо автобус їде трохи швидше по графіку у транзитних містах, то водії зв´язуються з пасажирами та уточнюють, чи можуть ті бути на посадці раніше.