Эта_Шикарна)• 22 марта 2025

Фарингит, чем полоскать?

Ребёнок школьник болело горло, фарингит, вроде прошло. Смотрю опять в горле пупырышки пр задней стенке, рыхлое по бокам. Чем это полоскать чтоб совсем ушло. Лисобакт и тантум что то не помогли(
Тантрический кекс• 22 марта 2025
В любой непонятной ситуации я полощу ромашкой.
автор Эта_Шикарна) • 22 марта 2025
Бвои к педиатра пару недель назад и лечили, и опять такое же горло. Мне уже хронически оно кажется, расстроилась
автор Эта_Шикарна) • 22 марта 2025
Может хлоргексидин разводить? Или соль и сода. И как долго полоскать, неделю?
Бесконечность-не предел• 22 марта 2025
Навпаки не можна полоскати, як мені пояснював лор. Спрей можна лише по типу інгаліпта, розсмоктувати льодяники ісла-мінт, потім купити олію шипшини в аптеці і закапувати через ніс, щоб стікало по задній стінці горла( на пальцях пояснюю), щоб змащувало.
Не можна пити гаряче, холодне, їсти солодке,солене, перчене, кричати, шепотіти.
Якось так. Полоскання категорично ні. Я дополоскалась, що мучилась дуже довго
ОдинРазНадетое• 22 марта 2025
Фурацилін найкраще
Леди_в_ночи• 22 марта 2025
Я собі не уявляю , як полоскати горло при фарингіті.
Ще й сіллю.
Автор,собі собі на рану посипте, потім розкажете, як відчуття.
ОдинРазНадетое• 22 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Аргументи проти полоскання? Я вперше чую таку нісенітницю
Леди_в_ночи• 22 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Або є масляні спреї для горла відразу.
Бесконечность-не предел• 22 марта 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Які я маю давати Вам аргументи, якщо це була рекомендація лікаря? І вона була дієвою, бо до моменту як я потрапила до нього, я чим те горло тільки не полоскала. І коли залишила його в спокої, воно пройшло.
Я_не_аноним_100%• 22 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Повністю погоджуюсь, що не можна нічого агресивного. Можна також масло хлорофіліпта використовувати --я змащувала мигдалини. А чому не можна полоскати? Мені казали,що можна, але травами , фурацидіном.
ОдинРазНадетое• 22 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну значить у вас якийсь особливий випадок. Полоскання завжди допомагає і воно найбільш ефективне. В мене був хронічний фарингіт. Але звісно не все підходить
Бесконечность-не предел• 22 марта 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я хз, чесно. Це було багато років тому назад, можливо лікар щось і пояснював, але я просто запамʼятала, що не можна. Тим паче у мене був хронічний фарингіт, я до моменту цього чим те горло тільки не полоскала. Не допомагало нічого, а після його рекомендацій відразу полегшало
ОдинРазНадетое• 22 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну то може Ви сіллю полоскали, яка тільки подразнює. Фурацилін швидко знімає запалення і не пересушує
Бесконечность-не предел• 22 марта 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні, не сіллю. Слухайте, я ж немаю нічого проти, полощіть. Я поділилась своїм досвідом, Ви-своїм. На тому і розійдемось)))
автор Эта_Шикарна) • 22 марта 2025
Ок, будем пробовать фурацилином. А сколько раз в день, длительность?
Бабка-байкерша• 22 марта 2025
У меня сейчас фарингит и ларингит. Мне полоскания не назначали. Только таблетки рассасывать и спрей
автор Эта_Шикарна) • 22 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Напишите пожалуйста, названия лекарств
Бабка-байкерша• 23 марта 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Напишите пожалуйста, названия лекарств
Стрепсилс интенсив и фортеза
МамОмужа• 23 марта 2025
Біоплазмікс (спрей). В мене гранульозний фарингіт і тонзиліт, то кращого засобу для мне немає
Я_не_аноним_100%• 23 марта 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Мені сказав не полоскати нічим ,крім трав. Теж вже на той момент і полоскала і пшикалала і аб пила, тому що на вухо ускладнення давало,і нічого.