Первая ласточка инфляции• 22 марта в 21:35

боже ну хто ці люди які підпалюють

в нас знову масштабна пожежа за містом, , підпалили очерет
стільки тварин гине, які зараз якраз гніздяться і народжують потомство
ненавиджу всіх вас хто це робить, живодери
Несемо світло разом• 22 марта в 21:35
Еж живой на фото?
ЖующаЯКонфету• 22 марта в 21:36
есть конченные такие, руки рубить надо
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:36
Ответ дляНесемо світло разом
Еж живой на фото?
так врятували
ЧупакабраЗеБест• 22 марта в 21:36
я много раз видела. это именно старшие люди! нахолеру оно им? я не знаю
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:37
Ответ дляЖующаЯКонфету
есть конченные такие, руки рубить надо
в нас у знайомого тато ( старий дід ) підпалив і сам отримав 40% опіків
ідіоти
ЖующаЯКонфету• 22 марта в 21:37
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ідіоти
так ему и надо
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:38
Ответ дляЧупакабраЗеБест
колись чула щоб трава нова підростала🤦🏼‍♀️ без паліїв не справиться
Ответ дляЖующаЯКонфету
так ему и надо
і я так подумала
ЖующаЯКонфету• 22 марта в 21:39
о, один такой уникальный уже зашел в тему
Несемо світло разом• 22 марта в 21:45
Ответ дляЖующаЯКонфету
так ему и надо
Может деменция у него и не соображает?
ЖенаАйтишнеГа• 22 марта в 21:45
Підтримую, автор!
Не розумію на шо людям то треба?!?!, якось з балкону побачила вогонь в полі та викликали з сином пожежників, може врятували якихось тваринок
Аnnеt• 22 марта в 21:47
Вчора у селі Мельники 85-річна жінка запалила багаття із сухостою, полум’я перекинулося на її одяг. Згодом її знайшли діти із сусідніх будинків.

Лікарі діагностували опіки третього ступеня, що охопили 72% тіла. Жінка померла в лікарні.
Всміхайлик• 22 марта в 21:49
Вчора з ранку пила каву на балконі, через дорогу - приватна забудова, сучасна, не старе село, і дим стіною. Погасили, ввечері - те саме. Дурдом.
dulenok• 22 марта в 21:52
Уборка сухой травы- это силы, топливо и деньги….а так поджег и все само собой ушло. Поэтому и палят. Хотя про этом зачастую становятся и сами жертвами пожаров, и другим беду несут своими действиями
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:54
Ответ дляdulenok
так палять часто природу , очерет луги(
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:55
Ответ дляАnnеt

мінус одна небезпечна людина для суспільства
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:57
Ответ дляНесемо світло разом
Может деменция у него и не соображает?
ні просто дурне старе без деменції
аромат Жука• 22 марта в 21:57
Всегда палили сухостой. Во все времена.
автор Первая ласточка инфляции • 22 марта в 21:59
Ответ дляаромат Жука
Всегда палили сухостой. Во все времена.
це заборонено законом у сучасні часи взагалі-то
Юпитерная• 22 марта в 21:59
Селюки всегда палят.
Стервочка• 22 марта в 22:00
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ну вот те, кто палит, так считают. мол мы всю жизнь палили, так и будем делать, ничо не знаю
осень харашо• 22 марта в 22:00
Ответ дляНесемо світло разом
Может деменция у него и не соображает?
Та якби ж то... Родичі живуть в передмісті, всі всіх знають, сільська рада сто разів попереджує, щоб не палили трави, вже ледь не священик в церкві проголошує, і все-одно знайдеться якась свиня, що підпалить. Моя мама живе за декілька кілометрів від тих паліїв, то навіть біля її будинку чути запах горілого..((((
Я не чарівниця вам• 22 марта в 22:01
Одноклеточные, которым «после нас - хоть потоп»(((
Lux Aeterna• 22 марта в 22:02
как кто? сельские жители, всякие бабки. исконное местное население

зато ходят в церковь и носят вышиванки
Магиня• 22 марта в 22:03
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ідіоти
Радянське покоління
аромат Жука• 22 марта в 22:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та вы шо. Закон. Фу ты ну ты.Тут моя земля - хочу палю, хочу не палю. Я на землю налог плачу.
Каяспер• 22 марта в 22:15
Восени бабка пішла на поле за хатою, підпалила і згоріла. Ці селюки які притрушені.
Каяспер• 22 марта в 22:16
Ответ дляаромат Жука
Удалено администрацией...
Блакитне небо• 22 марта в 22:17
У нас влітку був випадок- один козел щось палив на городі і загорілося сильно, його сусід почав поливати , щоб не перекинулося до нього на подвір´я, розпереживався і видно серце не витримало помер. А був дуже доброю людиною.
Блакитне небо• 22 марта в 22:19
Ответ дляаромат Жука
Є люди астматики, які тільки вдихнуть вашого палива і їм зовсім погано робиться.