Ешьте голубцы
Natal_ka91• 16 февраля в 19:19
Не правда. Дивіться лише що нам пообіцяли : Україна може автоматично стати членом НАТО, якщо рф порушить режим припинення вогню: американські сенатори розробили план, згідно до якого вступ Києва в Альянс привʼяжуть до ситуації на російсько-українському кордоні, — The Guardian.
Natal_ka91• 16 февраля в 19:20
Ответ дляPeres Lal
Как, опять? Не может быть!
Ну раз на день мусить бути всепропальна тема)
Ответ дляNatal_ka91
А може и не стать.
Natal_ka91• 16 февраля в 19:21
Ответ дляOlvia1987
Я вот думаю,если наши олигархи откажутся отдавать американцам полезные ископаемые,то США на нас нападут?
Швидше, витягнуть компромат і змусять
Ответ дляNatal_ka91
Ага, посмертно хиба шо.
Ответ дляNatal_ka91
А отмазку на этот случай тоже уже розробили?
1. Вы не так поняли
2. Сначала всех победите
3. У вас коррупция
4. Мы вообще собрались распадаться, куда вас?
1. Вы не так поняли
2. Сначала всех победите
3. У вас коррупция
HelloKitty18• 16 февраля в 19:25
Ответ дляOlvia1987
Так, і тоді росії прийдеться воювати з США
Ответ дляNatal_ka91
Осталось выяснить, где именно будет проходить эта граница? Не на украино-польском рубеже?
А мені цікаво, що очікували ті шо кричать усьо пропало? Шо Трамп такий - так, нате вам 300 ф16, 3000 танків, мульйон солдат і ядерку? А, іще зразу ж вступ в НАТО в повне фінансування України? Чи ви може кричите усьо пропало з-за кордону? Бо я наприклад хочу щоб ракети на голову не летіли і не вбивали дітей нарешті, щоб не гинули тисячами хлопці на фронті.
Ответ дляYammystar
Кричат за войну только те, кто боится отправки домой из за границы и те, кто на войне зарабатывает