Прокачую сідниці• 22 марта 2025
Ви б спілкувалися з такою знайомою?
Гляньте збоку будь ласка чи це здорові стосунки, чи ні.
Нам вже плюс мінус 50, дорослі дівчатка і знайомі багато років.
Не дуже близькі, але регулярно вдвох гуляли, інколи працювали.
І останні роки наше спілкування зводиться к тому, що знайома пропадає на кілька місяців, потім з´являється, тягне то в ресторан, то кави випити, то в кіно і так далі. Так проходить кілька тижнів, після чого вона обов´язково починає щось просити: в борг, позичити автівку, познайомити з потрібною людиною, допомогти з проєктом, тощо.
Я інколи погоджуюсь, якщо мені це цікаво, інколи відмовляю. Якщо погоджуюсь - спілкування продовжується. Якщо відмовляю - вона ображається і щезає на кілька місяців щоб потім з´явитися як ніц не було.
І наче особливою трагедії немає в моєму житті від її появ та зникнень, але щось мені стало здаватися що це якась демонстрація і ось це мені вже не подобається, бо напаркуа мені свідомий негатив від когось в житті.
Що скажете?
Апрель Ивановна• 22 марта 2025
я вообще не люблю ни качели, ни когда мне не комфортно.
у вас бы отшивала ее еще на моменте телефонного звонка.
о, приветик, давно не звонила). что на этот раз надо? во сколько оценишь? в поесть хорошо или так, мелочь, на кофе потянет?
при этом я абсолютно нормал но реагирую на просьбы других людей, даже не близких. не то, чтобы бросаюсь как Чип и Дейл сразу помочь, но помогу, если для меня это не составит особого труда или не займет много времени. ну или просто посочувствую.
а в случпе вашей козы читается такое свинство, что я бы не терпела.
Та_шо_ж_таке• 22 марта 2025
Неужели женщина под полтора не в состоянии сделать выводы и решить прервать общение?
Прокачую сідниці
• 22 марта 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну от і я думаю - наче ж не так все й погано, ну попрохає про щось 2-3 рази на рік, не так критично, це ж нормально для людських стосунків...
Але згадую оті її показушні ображульки і розумію що це ж вона демонстративно не спілкується мабуть тому що ненавидить мене якийсь час, поки не відійде або знову не стане щось потрібно.
Прокачую сідниці
• 22 марта 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Уявляєте?
Ms. Любмая жена• 23 марта 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
В теарт сходіть сходіть, якщо вам в житті вистав не вистачає. Не допомагайте, вона сама зникне з вашого життя.