Попихтю та й годі• вчера в 05:31
Наслідків поки ніхто не розуміє
Липень 2026 року. Народ перемагає ТЦК. "Неправильна" мобілізація нарешті припиняється.
Серпень 2026 року. Військові, зрозумівши, що не буде ні заміни, ні навіть підтримки, кажуть: "Та пішли ви н..." і масово йдуть в СЗЧ.
Вересень 2026 року. Ро¢ійська армія, зламавши супротив тих небагатьох, хто лишився вірним присяги та залишався в строю, починає стрімкий наступ.
Жовтень 2026 року. Оточений Київ знімає прапори. Ро¢ія окупує Україну.
Борці з неправильною мобілізацією та не таким воєнним станом можуть тішитися своїй перемозі.
І готуватися перемагати ро¢ійську мобілізаційну систему.
От така х....ня малята.
P.S. Текст не мій але вцілому якщо так і далі піде як зараз, цілком собі нормальний сценарій буде. (С)
От така х....ня малята.
Ms. Сама прямота• вчера в 21:10
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Что значит за себя и за свои семьи?
Как повлияет на мою семью замена зеленого хриплого карлика на лояльного к раше?
Хотите жить — бегите, это явно к украинцам обращение было сделано
А кто его поменяет на лояльного к раше? Как вы это себе представляете?
Шикаю і викаю• вчера в 21:14
Ответ дляСиреневенькая
Вашему мужу повезло, но везет не всем :(
Не спорю, но от человека тоже многое зависит.
Шикаю і викаю• вчера в 21:15
Ответ дляСиреневенькая
Вы е..я а воевать кто будет, это понятнотчто все хотят в тылу бумажки перебирать, но повторюсь не всем так везет.
Как так? Мой на штурмах был и в тыл по ранению переводится. Но воевать умея и научившись это одно, а если всю учебу уи пинал, то увы, часто первый выход и есть последний.
Я такая наивная• вчера в 21:32
Ответ дляСиреневенькая
Какие ?
Шёл пятый год войны 🤦♀️ Донецкая, Луганская, Запорожская, Херсонская.
Тоскующая• 2 часа назад
Цікаво, де знаходиться автор, яка зробила вброс в 5:30 і більше ні слова
правильно, вона ж говорити ні про що не може. ’текст не мій’
чого тоді взагалі щось писати, якщо страшно навіть свою думку відстоювати