Магиня• 24 марта в 19:25
Діарея з кров’ю у собаки! Підкажіть!
Вночі у песика раптово почалася діарея з кровʼю. Один раз блював. Загальний стан був нормальний. Діарея була до обіду. Їздили в ветклініку. Діагноз не поставили. Чекають результатів аналізів. По узд збільшена селезінка ( зі слів дитини яка возила собаку), заключення буде взавтра. Накололи купу всього. Привитий по графіку ( 8 місяців). На зараз діареї немає, але собаку трусить і загальний стан не дуже. Що це може бути таке?
Весняний Марафон• 24 марта в 19:26
Может от лекарств трусит.
Надо было оставить на стационаре может
Может сожрал чего на улице, не досмотрели.
Надо было оставить на стационаре может
eegur@i.ua• 24 марта в 19:27
Може бути ентерит вірусний або загострення хронічного ентериту, лікарі завтра скажуть мабуть...
Бавовнятий Пупс• 24 марта в 19:27
Когда я траванулась, меня тоже трусило после диареи и рвоты. Просто собачке плохо. Дайте попить ей и не грейте на всякий случай, просто положите на плед.
Весняний Марафон• 24 марта в 19:31
Ответ дляeegur@i.ua
А от него не вакцинируют?
Магиня
• 24 марта в 19:37
Ответ дляВесняний Марафон
Может от лекарств трусит.
Надо было оставить на стационаре может
Вчора грався з собакою друзів. У нього теж була діарея з кровʼю, але вранці вчора. Ввечері тільки трішки вʼялий був. Сьогодні уже нормально. А нашого добре взяло. Дуже переживаю. Дитина там сама з собакою вдома🫣
Потринділиця• 24 марта в 19:39
Было недавно у моей. Если не механическая травма или опухоли, то жеранула что-то. Моя не ела и не пила вообще, была вялая, температурила. Мы ходили два раза в день на капельницы. Лечение заняло 3 недели, но выходили.
Молчунья• 24 марта в 19:39
У нас була діарея з кров´ю+рвота, але собака старша. Ій 5 років було тоді. Нам призначили антибактеріальне в таблетках та пробіотики в порошку.
Сказали запалення кішківника. Чому - не відомо, типу якась бактерія попала. Вилікували за два тижні і все гуд. Понос з кров´ю припинився десь на третій день.
Магиня
• 24 марта в 19:51
Ответ дляМолчунья
Коли має стати краще?
Молчунья• 24 марта в 19:55
Ответ дляМагиня
Коли має стати краще?
Ну те, що понос з кров´ю припинився на третій день - це однозначно краще, какашки формувались десь тиждень ще. Рвота теж десь на 3-5 день перестала. Але...
вае щеня контактувало з хворою собакою...це дуже насторожує. Це може бути діло не в кішківнику, а саме як вам написали вище ентерит...він заразний. Ви знали, що якщо собака померла від ентериту, то треба все викунути, і тарілки, і повідок і одяг, і спальне місце...бо інша собака це все підхватить через ці речі. Але...якщо у вас є прививка - то повинно бути в той формі, що можна вилікувати. Тобто як ми робимо вакцину від грипу, тоді він легше проходить, якщо заразились. Ви ж я сподіваюсь витримали карантин після вакцинацій?
Штурмуйте свого лікаря, хай все перевіряє. І відпишіться, як одужаєте, ок?)
Магиня
• 24 марта в 20:24
Ответ дляМолчунья
Дотримувалися усіх правил карантину строго
КаваЗМолоком• 24 марта в 20:40
Ответ дляМолчунья
’Але...якщо у вас є прививка - то повинно бути в той формі, що можна вилікувати’ .
Були всі прививи, 12 годин і нема собаки . Крапельниці не допомогли . Лікарь ’ентерит, так буває’ ....
Магиня
• 24 марта в 20:44
Ответ дляМолчунья
В нас вівчарка хворів на ентерит, ледве виходили. Цього собаку глядимо на максимум. Теж переживаю щоб то ентерит не був, але ветеринар каже, що то малоймовірно, бо вакцинований