Всім шампаньського• 24 марта 2025
Чи правда, якщо дитина багато ворушиться в животі
то і спати буде погано, коли народиться? А якщо спокійна, то і народиться буде спокійною? Щось я хвилююся, у мене 7 місяців, постійно штовхається, щось крутиться. Хотілось би щоб дитина спала ночами 😞
Всім шампаньського
• 24 марта 2025
Ответ дляКлептоманка
Йолі палі, це вже не смішно навіть.
Що саме? Я перший раз питаю і ні, я не троль, як тут звичайно прийнято казати.
Руда ліса• 24 марта 2025
В мене так було, в животі кожний ранок о 5 шевелтвся так і після народження прокидався десь до півтора роки. І був дуже активний в животі і гіперактивний в житті
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
то треба більше гуляти і провітрювати - крутиться, бо не вистачає кисню
Всім шампаньського
• 24 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
От блін(( у мене серед ночі паті влаштовує (((
Всім шампаньського
• 24 марта 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Кожного дня гуляю, годину -півтори, в басейн хожу, роблю зарядку. Тобто більш меньш активна
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
яка ж ви молодець, все буде добре!
до речі, у мене одна дитина так крутилася, виявилося - жарко було, мусила вимикати батарею і тепло вдягатися. І так воно по життю - 17-18 треба, 20 макс
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
треба пробувати різні варіант - може, бік міняти, води випити, ще щось.
ну, і якщо ви вдома, то сирени - нерви - кортизол - крутиться((
Ашолюдискажуть• 24 марта 2025
Ну, логика есть. Темперамент, тип нервной системы – штука врождённая. Моя мало крутилась в животе, так и спокойная получилась.
Всім шампаньського
• 24 марта 2025
Думала мене хтось заспокоїть і скаже що це не так😂 але виглядає що це так і є ))))
Всім шампаньського
• 24 марта 2025
Ответ дляЗвоночек
Спати не буде в любому випадку 😂, а от тато спатиме добре😂
То якщо дитина не буде, то мама з татом наврядче )))
Атятя_тётя• 24 марта 2025
У меня два ребенка были спокойные в животе и после родов ели и спали. Если очень брыкается в животе, это может быть признаком гипоксии, тогда ребенок рождается с неврологией и конечно ведет себя более беспокойно.
Любимка-анонимка• 25 марта 2025
А ще, якщо народиться вночі, то не спатиме. Краще до ранку терпіть.
Мрію про космос• 25 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Просто хотілось би послухати життєві приклади ось і все
Ну то звісно теперамент дитини з моменту зачаття закладається. Моя була спокійна, сиділа як миша вмживоті))) і по життю спокійна, лагідна, гарна дитина. Але жару давала зі сном до 6 місяців точно, жодної ночі не спала. То коліки, то просто не спала вночі, а потім дрихла до обіду. Всяке було.
Викликаю на дебати• 25 марта 2025
Мой тоже толкался постоянно, особенно ночью.
До 3 мес просыпался 2 раща покушать, так что по сравнению с другими я не жаловалась
Непереможна• 25 марта 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, обратите внимание на этот комментарий.
Миловидна леді• 25 марта 2025
Старшая была еще той футболисткой, дубасила меня постоянно, лежала на сохранении долго, а спала с первых дней, в роддоме будили ее и заставляли меня кормить ночью, я платила медсестрам шоб не приносили ее ночью))), в 6 утра медсестра приходила с выпучиными глазами и говорила у нас таких детей не было, все кричат, а ваша дрыхнет, а когда еще увидели что я сцеживаю в стакан и выливаю, то вообще истерики были, у нас дети голодные отказники, а она выливает…это был 98 год
, меньшая была поспокойнее, но тоже спала всю ночь, я не кормила своих ночами…
пу_пугренчик• 26 марта 2025
Ну що я можу сказати,авторе,готуйтесь)
В мене було так само.Дитина мало спить,ні однієї ночі ми нормально не спали.Гіперактивний,постійно кудись біжить,короче буде весело)