Чумачечая Весна• 25 марта в 19:12

Вы каждый день гуляете с детьми 2-4 лет?

Результат:
вже голосів: 34
25 (73.53%) Каждый день
4 (11.76%) Свой ответ в комментариях
3 (8.82%) Могу не выходить 4-5 дней
2 (5.88%) Могу не выходить 2-3 дня
0 (0%) Через день
Трахтибидох• 25 марта в 19:12
Ну, моему 1.8, стараюсь выходить каждый день, чтоб элементарно отвлечься и подпитаться энергией
ЧупакабраЗеБест• 25 марта в 19:14
и с детьми не 2-4 года тоже каждый днеь, они ж мне квартиру разнесут
Радикальная• 25 марта в 19:15
2 раза в день,потому что дома с ним невыносимо находиться. Ну и дома ему скучно,на улице качели,дети,велосипед и всякие интересности.
Полонянка SexShop-а!• 25 марта в 19:18
Сину 13.
Коли був маленьким, то виходили кожного дня.
Хіба що не виходили, коли дуже хворів.
З 10 років гуляє сам. Але ходила забирати, коли ставало темно.
Зараз гуляють в футбол на штучних полях кожного дня, якщо немає снігу+ тренування+ турніри. В дощ, сніг та мороз також грають під час турнірів.
Був маленьким, то дуже хворів.
Потім поступово почали вже грати в футбол на вулиці, якось переріс.
AnnaOst• 25 марта в 19:36
У мене дитина хату рознесе, як не вивести на вулицю)
Леди Г• 25 марта в 19:36
Да, в плохую погоду не выхожу, но плохая погода у нас редкость
Заколебались, автор?))
Твоя космішна• 25 марта в 19:43
В дождь не хожу. Если у меня мигрень с самого утра, не иду, но это редкость, обычно после прогулки и начинается. А так гулять идем после завтрака и приходим уже обед готовить. Мультики не включаю, так что весь день сложновато дома, хотя сама я не фанат гулять.
Бла бла бла• 25 марта в 20:07
А садик? В три года уже можно.
Цукрові вишні• 25 марта в 20:18
буває шо день два можемо залишитись вдома (дитина захворіла наприклад або просто не хоче виходити бо хоче вдома погратися). але вдома важче ніж на вулиці. бо дитина хоче просто дуріти і кидатися подушками, а я таке не дуже люблю, хоча і можу підтримати гру.
і мене все навколо відволікає. починаємо гратися і я така «о, пилюка, зараз витру і прийду», пішла за тряпкою у ванну «о, прання закину», о ще щось
Нічого вдягти• 25 марта в 20:54
С роджения каждый день гуляли на улице.
Хтивиця• 25 марта в 21:45
Кожного дня 2 рази, дуже рідко 1
Сижу_и_плачу• 02 апреля в 17:43
Дитині для здоров´я потрібен рух і свіже повітря.
Чи потрібна вам здорова дитина - то тільки вам відомо.