Файно Замало• 25 марта 2025
Едем в Грецию в июне на автобусе с дочкой
Может кто ездил, сколько примерно заняла дорога, туроператор говорит 38 часов +\-
Едем из Киева.
Что вы брали в автобус из еды, что б не воняло )) но и не испортилось, как перенесли поездку ? Что советуете ?
Как ваши дети переносят такие длительные поездки на автобусе, если что дочке 6 лет
Едем из Киева.
МатьЧасть• 25 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Я розмірковую над варіантом літаком з Молдови. Але це мені з Дніпра до Одеси потягом, потім автобус до Кишинева, там літак і потім ще автобус з аеропорту. По часу це точно не швидше, а по зручності сумнівно з урахуванням кількості пересадок. Тому не знаю, що обрати цього літа. Поки ще думаю
Самолётом удобнее, не смотря на все пересадки и быстрее. Я тоже из Днепра и имею опыт поездки в Турцию на автобусе и самолётом из Кишинёва.
Не вмію заміряти• 25 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ми в обидва боки не стояли на жодному кордоні. Коли їхали туди то багато хто стояв в черзі. В нашого оператора був час по електронній черзі. Тому не обовʼязково, що будуть стояти на кордоні
алеж цього ніхто заздалегідь не знає правда?
НуКаНаКа• 25 марта 2025
Ответ дляМатьЧасть
Ні, до Турції я точно не хочу автобусом. Подруга їхала так, що одна ніч повністю і на другу ніч о 3 чи 4 ранку приїхала. Вона потім місяць не могла наважитись на зворотню дорогу. Добре, що їздила до родичів і могла в них довго гостювати.
Сіточка• 25 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Мені теж обіцяли, електрону чергу,а по факту -розвели
Саме найгірше, що не було куди сходити в туалет, а було жарко - пили багато води. Не буду говорити, що приходилось робити. 9 годин пекла
Більше - ніколи
Дитина доросла -16 років
Більше - ніколи
Дитина доросла -16 років
Люблю пиво• 25 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Чого не літаком з Молдови? Ви мазохіст. Нафіга такі мучєнія? Ваші 38 годин , це як на кордоні година, або дві. А так колега в тому році чухала 45 годин.
З Молдови в Грецію не має перельотів. В минулому році також хотіли, ан ні, тільки автобусом.
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Ми теж в червні їдемо в Грецію автобусом. Минулого року їздили до Болгарії, їхали 36 годин, з них 10 годин на кордоні. Нормально перенесли, думала, що складніше буде. Брали лаваш з начинками( з´їли першим), всілякі горішки, сухарики, фрукти, воду, сік. Таблетки від захитування. Також купували їжу на заправках. Ось ризикнули цього року Грецію забронювати. Теж дитина 6 років.
Дякую за адекватну відповідь 😊
ЯсноВидящая• 25 марта 2025
Все можна купити на зупинках. Беріть мінімум. Влітку точно не варто все тягнути за собою
Сіточка• 25 марта 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Є. Кишинів - Афіни
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляСіточка
Є. Кишинів - Афіни
А з Афін скільки, наприклад на Халкідіки їхати?
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Это очень долго, поменяйте на самолёт. Мы прошлым летом на машине ехали в Испанию из Германии 2 дня с ночевкой во Франции и то капец как долго было и изнурительно. По дороге туда ещё где-то на автобане загорелась фура и был коллапс, все стояли 6 часов
Сестра так ехала через Кишинев, она и отговорила, так как.
1) сначала поезд из Киева до Одессы
2)там автобус до Молдовы
3)потом сидели на полу в аэропорту там, ждали самолёт, так как места там нет и все друг у друга на головах, а автобус не приезжает в стык к самолету
4) и это все с пересадками, чемоданами и тд, по итогу дорога заняла тех же 38 часов, только они устали в усмерть и ещё где-то а процессе подхватили ротавирус))
А так сели себе в автобус и едем тихо, без пересадок, беготни с чемоданами, страха не успеть на самолёт из-за задержек на границе и тд.
Здесь пишут, что я из экономии выбрала такой вариант- цена была одинаковая что на вылет из Кишинева, что на автобус из Киева.
Брала тур по раннему бронированию ещё в феврале, мы решили что так будет лучше- сели и поехали себе от точки а до точки б, а не по вокзалам, поездам, автобусам с пересадками, чемоданами и тд.
1) сначала поезд из Киева до Одессы
2)там автобус до Молдовы
Сіточка• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Звідки я знаю, куди вам треба
Дивіться Гугл карту, я не бюро довідок
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Дякую за адекватн відповідь
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
1) сначала поезд из Киева до Одессы
2)там автобус до Молдовы
1) сначала поезд из Киева до Одессы
2)там автобус до Молдовы
Автор, який готель обрали і ціна, якщо не секрет?
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляСіточка
Звідки я знаю, куди вам треба
Дивіться Гугл карту, я не бюро довідок
Я якраз подивилась, вийде ще довше
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Минулого літа їхали 32 години з 9-річною донькою. Нормально їхали, інші діти напевно ще краще, тому що проспали всю ніч, а моя прокидалась.
З їжі брала фрукти, огірки, твердий сир, хлібці рисові, хамон, злакове печиво, сушений манго, зранку на заправці в Румунії чи вже в Сербії купила хот-дог
На зворотньому шляху взяли собі на вечерю в автобусі залишки піці з обіду, фрукти, печиво, хлібці та паштет
Взагалі то воно не дуже хочеться їсти в автобусі.
Дякую за відповідь
Сіточка• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я якраз подивилась, вийде ще довше
То при чому тут нема вильотів з Молдови в Грецію? Як вони- є
І навіть автору пропонували за ті самі гроші
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляСіточка
При тому, що з Афін до красивого моря довго їхати- це не має сенсу. Треба літак хоча б в Салоніки.
Сіточка• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Туди летять з Варшави
Або з інших аеропортів
Щедрик ведрик• 25 марта 2025
Я завжди їздила з альф тур(не реклама, так сталося). На кордоні в Болгарію були до 2х годин. Минулого року в Чорногорію. Взагалі важко. Це далеко. 36 годин. Треба було їхати зі Львова хоча б але там свої нюанси.. про кордон. Теж були не більше 2х годин. (Це входило в 36) Може і менше. Єдине я зрозуміла що на всі кордони водії повинні були встигнути в назначений час. На один ми спізнились і чекали 2 години. На інших всіх ми були перші. Можливо вони отримають слоти часові в які повинні бути на кордоні. Їхали в пік сезону. Кінець липня. Кількість кордонів до Чорногорії можете порахувати
Жена миллионера• 25 марта 2025
ехала из Одессы, ровно 24 часа, колбасу сказали не брать , вернее съесть до румынской границы. Таможню проходили быстро.
я брала нарезку, воду, хлеб, виноград, сыну 9 лет , дорогу перенес прекрасно
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляСіточка
Туди летять з Варшави
Або з інших аеропортів
А до Варшави скільки їхати
Тільки не пишіть про бюро
Червона калина• 25 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Це навіщо такі страданія? В цілях економії? Ну нафіг такі моря))) Я на потязі до Кішенева, потім на літачок і я на Кіпрі.
а які там лоукости з кишенева літають?
Рогнеда Карповна• 25 марта 2025
Подушку, пледы обязательно! Печенье, фрукты, сухофрукты, кабаносы, булочки. На заправках кофе/хот доги. И хороший настрой! Кто любит ездить на машине, тому в кайф и автобус
Пушап Мі мі• 25 марта 2025
Восени їздила з малою 12 років в тур до Швейцарії. Виїхали зі Львова в 7.00, на кордоні простояли 17 годин, це був треш, реально, в готель поселились в 6 ранку, помились поснідали, о 8 ранку виселились. Однозначно важко, але подальші враження перекрили той кошмарний перший день. Тому критичного нічого немає. Снеки, сухе мʼясо, сир, горіхи, сухофрукти в дорогу, решту на заправках візьмете
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляОбижулька
44400 грн на двох, тур брала на початку лютого.
8 .06 по 15.06 all inclusive
Xenios Anastasia Resort & Spa 5*
8 .06 по 15.06 all inclusive
Xenios Anastasia Resort & Spa 5*
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляЖена миллионера
Тоже думаю брать сыр, огурцы, соломку, яблоки, сухофрукты, орехи
С колбасами, йогуртами и тд даже не хочу заморачиваться
Обижулька• 25 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
8 .06 по 15.06 all inclusive
Xenios Anastasia Resort & Spa 5*
8 .06 по 15.06 all inclusive
Xenios Anastasia Resort & Spa 5*
Гарна ціна.
Хочу ще дати пораду забронювати місця у передній половині автобуса- там меньше трясе.
Ms. Анонимная• 25 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
если вы думаете, что самолетом будет сильно быстрее и проще, я вас разочарую - дорога+граница+ожидание рейса со всеми вытекающими процессами+полет+потом добраться до места получается не особо то и легче. По времени да, возможно чуть быстрее (хотя тут как повезет - нам в Анталию рейс задержали на 6,5 часов в 1 сторону, и на 3,5 часа обратно). В итоге все равно 29 часов в дороге с самолетом вышло, и это без сна фактически, а на автобусе было бы 38, но сел и поехал, без лишних телодвижений между и с лучшей возможностью хоть хреново, но поспать таки. А так мы приехали в отель в 6:30, и нас еще и до 15:00 мариновали на улице. Так что в нынешних условиях путешествий самолет не панацея, увы, а почти такой же ад, как и автобус
Файно Замало
• 25 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Кабаносы очень «пахнут»
Про пледы тоже слышала, говорят ночью некомфортно спать
, кондиционер, поэтому надо и плед и носки - будем брать и на айпад закачать всего ))