Заела_пластинка• 24 марта в 10:47

Київ, де провести з донькою підлітком 2 дні?

Підкажіть, будь ласка, як цікаво провести час? Донька хоче по магазинах (також ТЦ великий, куди варто поїхати, щоб і Бершка і Зара були?). А як провести цікаво решту часу? Взагалі в голову нічого не приходить.. В Києві були тільки проїздом з донькою, тому нічого не бачила вона
Янгол в камуфляжі• 24 марта в 10:49
В дрімтауні і згадані магазини є і всякі розважалки
Патика-мотика• 24 марта в 10:50
ТЦ Республіка або Лавина
автор Заела_пластинка • 24 марта в 10:52
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а що з розважалок там є цікавого, щоб підлітку сопдобалось?
Забризкана водою• 24 марта в 10:53
Обирайте біля метро.
М.Либідська Оушен Плаза
м.Осокорки Рівер молл
А так є Лавіна Молл(маршрутка від м.Житомирська) ,Ретровіль (маршрутка від м.Нивки).Це найбільш насичені ТЦ як на мене.Є багато магазинів,фастфудів.
Стопясят раз обсуждала• 24 марта в 10:55
А якого типу розвагу Вашій доньці цікаві?
ПростоБелка• 24 марта в 10:55
Мені подобається ТЦ Республіка, туди спокійно можна вирушати на цілий день, він велетенський. + Дуже гарний кінотеатр,із можливістю заказати їжу та напої просто у зал
Янгол в камуфляжі• 24 марта в 10:56
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну я ж не знаю вашого пвдлітка. Каток, ролики, кіно, батути
Коренная киевлянка• 24 марта в 10:59
Учтите, что в тревогу все ТЦ закрываются, что б для вас это не было сюрпризом.
Патика-мотика• 24 марта в 10:59
Ответ дляЗабризкана водою
Обирайте біля метро.
М.Либідська Оушен Плаза
м.Осокорки Рівер молл
В Ретровілі нема мережі Індітекс, якої автор хоче
автор Заела_пластинка • 24 марта в 11:01
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
та вже мабуть самі розваги не дуже цікаві, десь погуляти, щось цікаве подивитися. Коно точно ні, у нас таке вдома є)
Забризкана водою• 24 марта в 11:04
Ответ дляЗаела_пластинка
Тоді вам просто ТЦ,а далі прогулянки Києвом.
Атракціони то для дітей,кіно то таке.Так що ТЦ,а потім прогулянки.
автор Заела_пластинка • 24 марта в 11:06
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую. А який гарний ТЦ буде з мережею Індітекс, щоб або до центру ближче, або до Харківського масиву? І куди краще прогулянку? Ну крім Майдану?
Инстагра_мерша• 24 марта в 11:22
Ответ дляЗаела_пластинка
https://rivermall.ua/brands/
Гореотума• 24 марта в 11:46
Ответ дляЗаела_пластинка
Наш улюблений маршрут - від Майдану, до скляного мосту, далі Володимирська гірка, парк поруч, Михайлівській собор (можна й до Софії зайти) та далі Андріївським узвозом спуститися на Поділ. По дорозі багато локацій для гарних фото. На Андріївському узвозі можна відвідати ’Музей однієї вулиці’.
Забризкана водою• 24 марта в 12:03
Ответ дляЗаела_пластинка
Я від метро Арсенальна,йду до Палацу молоді та Юнацтва.Від нього починаються неймовірні краєвиди на Дніпро.Прямо за палацем,далі парк,там купа гарних локацій для фото,Печерська лавра,,Батьківщина мати.Находишся,потім сідаєш в тролейбус і назад до метро.
Але зараз погода,що здує вітром).
автор Заела_пластинка • 24 марта в 12:37
Ответ дляГореотума
Дуже дякую!
автор Заела_пластинка • 24 марта в 12:39
Ответ дляЗабризкана водою
Але зараз погода,що здує вітром).
Та ми якраз чекаємо, поки потепліє, можливо аж в травні