БоХатая• 25 марта в 21:29

Чему учит греческая мифология?

Да и вообще мифологии
Love_Love_Love_• 25 марта в 21:30
Чому вчить українська література?
Швабристка• 25 марта в 21:30
Нічому. Просто розвага для предків
КликОЛЬКА• 25 марта в 21:31
А повинна?
Можна її вчити, а не вона.
ЯНаПэПэ• 25 марта в 21:31
Я думаю, учат сказки, а мифология - это о другом, это как предания, легенды
Швабристка• 25 марта в 21:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому вчить українська література?
Розповідає про нещасних людей
автор БоХатая • 25 марта в 21:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому вчить українська література?
Какой бред,к чему тут такое сравнение? Литература украинская хотя бы научила вас языку,про родину истории,факты. Это ж не мифология
Love_Love_Love_• 25 марта в 21:33
Ответ дляБоХатая
Література не навчила мене мови
Папобус• 25 марта в 21:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому вчить українська література?
Страдать
Asteroidea• 25 марта в 21:35
Та багато чого корисного. Розуміння як раніше сприймали природні явища, які були стосунки, у тому числі у суспільстві. Частково міфи це про те як зароджувались основи теології. Взагалі міфологія це частина релігійної системи
Asteroidea• 25 марта в 21:41
Ответ дляПапобус
Страдать
На жаль так була складена шкільна програма радянських часів. Таке враження, що до програми навмисно вносили самі нецікаві та сумні твори, самі невдалі вірші. Як на мене то це зайвий раз доказує, що це була частина програми знищення української культури
Xвостокрутелка• 25 марта в 21:50
Ответ дляБоХатая
Мифология отображает окружающую жизнь,обычаи.
Папобус• 25 марта в 21:52
Ответ дляAsteroidea
Наведіть приклад чогось достойного
Знаю бакси• 25 марта в 22:10
Що трахатись і робити підлоти один одному завжди весело!
Воздух в банке• 25 марта в 22:59
Ответ дляПапобус
Наведіть приклад чогось достойного
Іван Багряний «Тигролови», «Сад Гетсиманський», Іван Кочерга «Свіччине весілля», увесь Нечуй-Левицький, хоча є і про страждання, Анатолій Дімаров теж чудовий. І це я тільки те, що вивчали у школі і на позакласному читанні, згадала.
Milka_c• 25 марта в 23:21
Міфологія це про патерни поведінки. Досліджуючи і вивчаючи міфологію можна прослідкувати розвиток людської психіки, про відносини. Чи чули ви про нарцисів, про Едипів комплекс?
75В• 25 марта в 23:45
Ответ дляПапобус
Страдать
Таки да. Куда не глянь - везде негатив в нашей литературе. Кроме Кайдашевой семьи ничего особо позитивного вспомнить не могу.
Путающаяся• 26 марта в 00:03
Она учит основным сюжетам человеческих отношений, как и все сказки.
Когда что-то такое в жизни происходит, мы можем опознать ситуацию, даже предугадать исход.
Еще учит уважению к старшим, скромности и осторожности.
Папобус• 26 марта в 06:30
Ответ дляВоздух в банке
Читала в школе тех тигроловов и ни черта некогда, язык написания это вообще издевательство для глаз. Там ещё события исторические такие, что сложно все в одну кучу собрать. С остальным не знакома.
Я вспомнила, мне нравилась всегда мистика и собрания автора Василь Королів-Старий
Воздух в банке• 26 марта в 08:33
Ответ дляПапобус
У «Тигроловах» немає історичних подій, там навіть рік, коли події, що описані, відбуваються, не вказаний. Я учитель літератури за освітою, цей твір вивчали раніше у 10-му класі, зазвичай дітям подобалося.
З містики ще можу порадити Олексу Стороженка «Марко Проклятий» та «Закоханий чорт»
Папобус• 26 марта в 10:56
Ответ дляВоздух в банке
’закоханий чорт ’ прочитала нещодавно. ’Тигролови’ вчила в 10 класі, але мені не сподобалось
Воздух в банке• 26 марта в 11:27
Ответ дляПапобус
Та це ж таке діло, кожному своє, я не знаю жодного літературного твору, який би сподобався усім. З містики ще ось це читала, теж на любителя.
Папобус• 26 марта в 13:52
Ответ дляВоздух в банке
Дякую, якраз в тему