УраганнаЯ• 25 марта в 22:03

Хто на себе приймає матеріальні цінності, якщо ніхто не хоче?

Всі на роботі між собою сперечаються. Матеріальний відділ не знає, кого ставити. Комендант і завгосп кажуть, що в них вдосталь, завідувач підрозділу брати не хоче в кричить, щоб не сміли їх прізвище писати. Відповідальний за господарську діяльність закладу вирішить це пізніше. Людина матеріальна зобов´язана звільняється, чи можуть її затримати після вказаного дня звільнення, якщо не вирішать, кому передавати?
Чи примусово навісять на її начальтство(завідувача) або на коменданта корпусу?
Питання, мабуть, більше юридичне
Не за Будка• 25 марта в 22:06
Задержать не имеют право, на кого-то навесят автоматически ( ну как автоматически,нужно ж подписать акт приема передачи)
годовасик• 25 марта в 22:06
Приймає той, хто вказаний в наказі, а наказ підписано керівником. Затримувати не мають права.
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:06
Ответ длягодовасик
Наказ робиться на основі службової,як я розумію
Там же вказані члени комісії
Людина відпрацьовує два тижні і як, наприклад, все в останній день це все службам оформити!
годовасик• 25 марта в 22:08
Ответ дляУраганнаЯ
Там же вказані члени комісії
Чому в останній день, у них два тижні є, хай передають
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:09
Ответ длягодовасик
Тому й цікаво наскіьк це все затягнеться, щоб не було до поросячого вереску, як то кажуть
...
Паратруперсупер• 25 марта в 22:10
Ответ дляНе за Будка
І договір про матеріальну відповідальність
годовасик• 25 марта в 22:10
Ответ дляУраганнаЯ
...
А ви передаєте чи приймаєте?)
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:12
Ответ длягодовасик
А ви передаєте чи приймаєте?)
Звільняюсь. Треба передати. Не знають на кого
годовасик• 25 марта в 22:13
Ответ дляУраганнаЯ
А, ну то це не ваша проблема.
Техноложка• 25 марта в 22:14
Составляют акт об переучете, все подписывают и ценности опечатывают в отдельное помещение/шкаф, в зависимости от размеров. Новое материальное лицо, когда появится, принимает по описи акта.
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:20
Ответ длягодовасик
А, ну то це не ваша проблема.
Та так і є, але начальниця розказує, що моя і треба було раніше сказати, що я йду.
І всі один на одного кивають. Завтра, може, щось вирішиться.
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:21
Ответ дляСолнечная_я
Дякую, але службову записку тоді не вийде здати там же треба вказати на кого я передаю.
дамаБезСобачки• 25 марта в 22:21
у нас принимал начальник
Бегущаяпо• 25 марта в 22:24
Я врач, брала на выходные на себя труп. Никто не хотел.
Умер человек, без семьи, морга в больнице нет, вернее есть, но он выведен из эксплуатации и я по бумагам забирала тело на выходные😅
Техноложка• 25 марта в 22:31
Ответ дляУраганнаЯ
Оставить этот пункт незаполненным.
автор УраганнаЯ • 25 марта в 22:34
Ответ дляСолнечная_я
Оставить этот пункт незаполненным.
Дякую