Кудесница_с_пургеном• 27 марта в 23:54

Дівчаточка, хто розбирається в снах, є питання

будь ласка, до приснилось мені цієї ночі (минулої) що я вагітна і в мене живіт 🤰 такий на місяць 7 може з вигляду.
я дивлюсь на кран а з крану тече вода прозора..знайома каже там мабуть дівчинка, а я боялась що там дівчинка хотіла щоб був хлопчик. дивний сон. Може це щось означає? Бо зараз тяжкий період в житті. Буду вдячна
Сколько_мне_лет?• 28 марта в 00:05
Буде якесь диво скоро, зміни в житті. Скоріше за все , на краще.
автор Кудесница_с_пургеном • 28 марта в 00:07
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую щиро за вашу відповідь..
Я так чекаю якогось дива та нічого не стається 😭
Файна пані• 28 марта в 00:07
Профи которые разбираются в снах трактуют их не бесплатно..
Осознайте: чем больше отдаете тем больше получаете!
Физрукая• 28 марта в 00:08
Наша душа многогранна. Есть тысячи миров - во время сна вы могли увидеть своё сознание на другой планете, чего у нас может никогда не осуществиться...
Файна пані• 28 марта в 00:08
Что Вселенная хочет вам передать через ваш сон?
Подумайте о своем сне и напишите цифру от 1 до 44 !
автор Кудесница_с_пургеном • 28 марта в 00:09
Ответ дляФайна пані
6, будь ласка
Сколько_мне_лет?• 28 марта в 00:09
Ответ дляФайна пані
До чого тут це. Моя покійна бабуся , вчила мене тлумаченню снів ще з дитинства. Якщо можу допомогти людині, чому б і ні. Навіщо за це брати кошти?
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую вам щиро за відповідь вашу.
Файна пані• 28 марта в 00:11
Ответ дляСколько_мне_лет?
Есть в этом один маленький секрет но вы мне все равно не поверите.
Сколько_мне_лет?• 28 марта в 00:12
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дякую вам щиро за відповідь вашу.
Ще вона мене навчила с четверга на пʼятницю задавати питання. У ві сні буде відповідь. Я тут колись писала: що задала питання коли закінчиться війна і мені прийшла відповідь у ві сні. Але мене тут всі назвали божевільною.
Файна пані• 28 марта в 00:13
Ответ дляКудесница_с_пургеном
6, будь ласка
автор Кудесница_с_пургеном • 28 марта в 00:17
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мені теж моя бабуся казала що часто сни з четверга на пʼятницю збуваються. То мені щось запитати сьогодні перед сном? Проблема в тому що питань багато))
автор Кудесница_с_пургеном • 28 марта в 00:18
Ответ дляФайна пані
фото
Дякую 🤩
Сколько_мне_лет?• 28 марта в 00:20
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Запитайте звичайно. Ще два роки тому, я запитала за війну. Коли закінчиться. Мені приснився сон , я стою на якомусь концерті і грає пісня Савічевої, « Долетай до седьмого неба», потім я написала на форумі що війна буде 7 років. Всі мене обізвали божевільною. Тепер я тут нічого не пишу.
автор Кудесница_с_пургеном • 28 марта в 00:22
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тут взагалі вже стає іноді страшно щось писати)
Оксана -1f11• 28 марта в 07:13
Хороший сон, якесь диво, прибуток (не обов´язково грошовий), здоров´я
Кіна не буде• 28 марта в 10:37
Знаю одне - прозора вода, то добре. Дівчинка-то радість, хлопчик-клопіт