Уси Пуси• Изменено 28 марта 2025
Поліп сечового міхура під час вагітності
Доброго дня дівчата! Можливо хтось зтикався з подібним. На 21 тижні вагітності в сечовому міхурі знайшли поліп... до вагітності цим не ,страждала... зараз під питанням видалення. Боюсь нашкодити дитині...
Якщо хтось зтикався розкажіть будь ласка як все пройшло? Можливо Вам не видаляли, а так стежили за ним? Дякую
Вся в кредитах• 28 марта 2025
Треба видалити терміново під час вагітності? Відкласти після пологів не можна це питання?
Уси Пуси
• 28 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
Лікар уролог каже треба видаляти, гінеколог каже наблюдати. Тому питаю можливо хто зтикався з цим((((
Уси Пуси
• 28 марта 2025
Ответ длямладокошкина
Він вас хвилює?
Вчора була сеча з кров´ю...сьогодні все добре. До цього ніяк не турбував. Але розміри в нього 26/19 мм. Він великий...
младокошкина• 28 марта 2025
Ответ дляУси Пуси
Тоді питати щодо ризиків залишити і видаляти при вагітності
Якщо ви в Києві - можу оперуючого уролога порадити толкового
Уси Пуси
• 28 марта 2025
Ответ длямладокошкина
Буду дуже вдячна.
младокошкина• 28 марта 2025
Ответ дляУси Пуси
Буду дуже вдячна.
Клініка Гармонія Здоров´я
Лікар Квач Микола Дмитрович