Лепетун• 28 марта в 12:03
Допоможіть з вибором сумочки
Хочу купити мінібег. В естро є зараз такі варіанти
Госпожа Белладонна• 28 марта в 12:10
Ф5 самая нейтральная и при этом симпатичная.
В первых 4 вариантах как-то бросаются в глаза недостатки в моем понимании - то фурнитура, то рисунок кожзама (вряд ли это крокодилья кожа?).
Лепетун
• 28 марта в 12:10
Ответ дляГоспожа Белладонна
То все шкіра, але не крокодиляча)
Куратор дебошей• 28 марта в 12:13
Ответ дляБяки-козяки
Форма первая а цвет не нравится такой
дайте вгадаю, вам подобається ЧОРНИЙ!)))
Значит надо• 28 марта в 12:13
3-якщо любити більше джинси, 4- якщо більше класичних речей...5-тут мені не подобаються шипи на фарнітурі...перша не погана, але такий білий колір-важко вписати в гардероб, буде як ’бельмо біле’, якщо б був молочний
Лепетун
• 28 марта в 12:15
Ответ дляЗначит надо
В джинсах ходжу круглий рік
Хочу в БАНю• 28 марта в 12:16
5 под любой стиль, 1 только под классический элегантный
Остальные не нравятся совсем
волосатое стекло• 28 марта в 12:17
По мені №3 - самий універсальний варіант
Підійде під любий образ, колір - нейтральний.
Бяки-козяки• 28 марта в 12:19
Ответ дляКуратор дебошей
Не вгадали. Просто білий якось дешево виглядає, на мій смак. От третя вже цікавіший колір, коли є відтінок трохи
Куратор дебошей• 28 марта в 12:22
Ответ дляБяки-козяки
Та вони наче всі не білі. Може окрім першої. А взагалі якщо до гардеробу пасує, то і біла гарно буде виглядати
Голодаю• 28 марта в 13:26
Какое оно все никакое ну совсем. Ни формы современной, ни фактуры.
А ваш собственный стиль к чему тяготеет?