Леопардові панчохи• 29 марта в 16:42

Medicube хтось мав їх косметику

Які засоби варто спробувати
вре_Динка• 29 марта в 16:45
У мене сироватка з потрійним колагеном-ну так собі, якщо чесно, просто був сертифікат тому взяла до пари
Засовила собі з Кореї їхній девайс, чекаю. Через пару тижнів має бути. Цікаво порівняти зі своїм нинішнім
Stepa_nida• 29 марта в 17:05
З того, чим я користувалась:
- гаджет age-r, прикольний,
- сироватка з pdrn, наче і непогана, але в usolab все ж таки мені сподобалась більше,
- маски гідрогелеві з pdrn - топові, дуже класне відчуття зволоженості і наповненості шкіри,
- крем під очі з пептидами - крутий, раджу.
ПолБатона• 29 марта в 18:45
Ответ дляStepa_nida
З того, чим я користувалась:
- гаджет age-r, прикольний,
А как эти маски в сравнении с Biodance?
автор Леопардові панчохи • 29 марта в 19:57
А де ви купуєте?
Stepa_nida• 30 марта в 09:38
Ответ дляПолБатона
А как эти маски в сравнении с Biodance?
В Biodance по інструкції під маску потрібно нанести ваш догляд (тонер, сироватку). Тобто маску Biodance можна ’перетворити’ в Medicube, заливши пару крапель тої ж сироватки pdrn
Medicube є самодостатньою без додавання догляду під маску, в цьому плані вона мені більше зайшла
Stepa_nida• 30 марта в 09:39
Ответ дляЛеопардові панчохи
А де ви купуєте?
Я купувала на офіційному сайті