долой_лама• 29 марта 2025
KIKO MILANO Живильна сироватка для брів Evebrow Nourishina Serum
Дівчата чи хтось користувався ʼKIKO MILANO
Живильна сироватка для брів Evebrow Nourishina Serumʼ. Цікавить чи така ж ефективна як Revitalash? Тому що користувалася revitalash, ефект порадував, але після припинення користування пройшов і результат, а ціна зашкалює. КІКО дешевше, доступніше, але не знаю як по відгукам
Люблю ВалЄру• 29 марта 2025
Судя по составу, ничего от нее не вырастет. Просто будет ухаживать за бровями