тяжкаялюдина• 31 марта в 20:14

Хто їздив в автобусний тур на пару днів, підкажіть.

Їду вперше. Збираю речі. Що брати?
Дві ночі в автобусі, одна ніч в готелі, два дні гуляємо.
На мені джинси, світшот, кросівки, легенька куртка,яка складається в мішочок. В автобус плед, подушка, теплі шкарпетки. З собою піжама, білизна, три футболки, один світшот, вітровка, термобілизна (якщо в готелі дубарь, то я спатиму в термо, та і взагалі хз, що з тією погодою буде).
Не знаю крокси сабо брати в автобус?
Парасолю брати?
Може щось зайве? Може щось ще потрібно?
ротцвеники• 31 марта в 20:15
Зонт в автобус можете не брать
После 18• 31 марта в 20:16
Спортивные штаны, лучше ехать в них.
ПультОт_БМВ• 31 марта в 20:16
Парасолю обов´язково, але шмоток ви зайвих наберете і плед я би не брала. Краще візьміть запасну пару взуття і електро сушку для взуття
ротцвеники• 31 марта в 20:17
Ответ дляПультОт_БМВ
Плед обязательно. Ночью в автобусе холодно. Плед и подушка очень нужны. И теплые носки, кофта.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:17
Ответ дляПосле 18
Спортивные штаны, лучше ехать в них.
Одразу вдягати чи в автобусі переодягатися? Як взагалі то робити в автобусі? Я ніколи не їздила автобусом, лише погягом
ПультОт_БМВ• 31 марта в 20:18
Ответ дляротцвеники
Ну, там де я їздила, працювали пічки. І куртки з шапкою цілком було достатньо.
Ноу коммент• 31 марта в 20:18
якщо будете їхати а спорт штанах то ви будете в них на майже всіх фотографіях... або треба думати про комфорт або про те як юцдете виглядати на фото
ротцвеники• 31 марта в 20:18
Ответ длятяжкаялюдина
Дома наденьте спортивные штаны. Автобус это не поезд. Там никто не переодевается как в поезде переодеваются туда-сюда, подмываться бегают каждую минуту.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:19
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну його в руках не носити, я мерзляк, краще візьму
ротцвеники• 31 марта в 20:19
Ответ дляПультОт_БМВ
Даже летом все нормальные люди берут с собой плед. Печки все время не работают, автобус остывает. Ночью автор задубнет без пледа в автобусе.
ПультОт_БМВ• 31 марта в 20:19
Ответ длятяжкаялюдина
Одразу вдягайтеся. А в автобусі всі рідними стають, стають в проході і перевдіваються, як треба. Якщо зупинки на великих заправках з багатьма кабінками, то в кабінці можна перевдітися.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:20
Ответ дляНоу коммент
Тобто немає можливості змінити штани? Я думала їхати в джинсах мом, вони зручні, широкі і виглядають жахливо, як спортивні штани
ротцвеники• 31 марта в 20:20
Ответ длятяжкаялюдина
Обязательно плед берите, не слушайте тут...
ротцвеники• 31 марта в 20:21
Ответ длятяжкаялюдина
Ниразу не видела чтобы в автобусе кто то менял штаны
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:22
Ответ дляротцвеники
Дякую. Не буду тоді переодягатися
После 18• 31 марта в 20:22
Ответ дляПультОт_БМВ
Я часто езжу. Всегда беру плед и надувную подушку под шею.
Я бы ехала в удобной и нетесной обуви, которая непромокаемый и протирается тряпочкой. Можно и сменные сабо взять. После ночи в сидячем положении, ноги сильно отекают.
Вот термобелье и пижама - спорно. Вы в номере сама или с подругой? Блинной футболки хватит.
В номерах есть одеяло.
ШанельКуКу• 31 марта в 20:23
Ответ дляротцвеники
Штаны меняют утром, когда заезжают на заправку в туалет, и красятся и зубы чистят и в платья наряжаются.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:24
Ответ дляПосле 18
В номерах есть одеяло.
В номері буду з кимось, не подруга, незнайома жінка, сподіваюсь в автобусі познайомимося)))
ротцвеники• 31 марта в 20:24
Ответ дляШанельКуКу
Да, но не в автобусе
ПультОт_БМВ• 31 марта в 20:25
Ответ дляротцвеники
У вас все ще попереду :)
ШанельКуКу• 31 марта в 20:26
Ответ дляротцвеники
Да, но не в автобусе
В автобусе в туалете очень тесно, ещё и трясёт.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:26
Ответ дляротцвеники
Да, но не в автобусе
Коротше, їхати в спортивках, а на заправці вранці переодягнутися в свіже.
Ну або їхати в джинсах, вони мені зручні, і не переодягатися. Чи це не ок?
Не гавкаю- но охраняю• 31 марта в 20:27
Ответ длятяжкаялюдина
Як варіант лосини, на них джинси, вночі в лосинах з пледом, на день наверх вдягаєте джинси і на фото людина. Перевдягатися особливо ніде. Якщо пощастить зі зручним туалетом, щнімете лосини
ШанельКуКу• 31 марта в 20:29
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Будет очень жарко в лосинах и джинсах, на следующей неделе может быть +20.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:29
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я так думала, але якщо їх не вдасться зняти, то я зварюсь, вдень буде тепло.
Але це ок варіант, мені більше подобається, ніж спортивки ))
ротцвеники• 31 марта в 20:29
Ответ длятяжкаялюдина
Всем пофиг в чем вы поедете, ещё раз. Лишь бы вам было УДОБНО. А УДОБНО - это спортивные брюки. И теплая кофта на ночь. Плед и подушка.
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:29
Ответ дляШанельКуКу
Та зніму якось в туалеті, в туалет я точно десь зайду
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:30
Ответ дляротцвеники
Дякую ❤️
автор тяжкаялюдина • 31 марта в 20:30
Ответ дляротцвеники
Фліску брати може?
ротцвеники• 31 марта в 20:31
Ответ длятяжкаялюдина
Фліску брати може?
Можно.
Я к тому, что ночью в автобусе холодно даже летом. Тем более если Вы мерзлячка.