СМСница• 11 июля в 19:09
Греція
Мале курортне село в Греції.
СМСница
• 11 июля в 19:35
Ответ дляТантрический кекс
Как вы уже задолбали своим греческим селом!
То трішки відсуньтесь
Душа компанії• 11 июля в 19:55
Автор, а что хотите сказать своим фото?
Я вот только с Тасоса вернулась, у меня только красивое морько в телефоне
СМСница
• 11 июля в 20:18
Ответ дляДуша компанії
Автор, а что хотите сказать своим фото?
Що українці не просто приїхали відпочити, а ще й заявилм, що вони з України. Повісили прапор
13чудоСВЕТА• 11 июля в 20:47
Ну и что? Испания палестинскими флагами обвешана, лестницы обрисованы, лозунги на стенах-испанцы живут себе и в ус не дуют.
Пешеходик• 12 июля в 10:31
Ответ дляСМСница
Яке село, авторе? Де саме відпочиваєте?
СМСница
• 12 июля в 11:44
Ответ дляПешеходик
Яке село, авторе? Де саме відпочиваєте?
Паралія
Пешеходик• 12 июля в 14:18
Ответ дляСМСница
Паралія
Це Халкідіки? Як вам в цілому там? Як ціни? Ви в апартаментах, чи готель? Розкажіть, будь ласка.
СМСница
• 12 июля в 15:21
Ответ дляПешеходик
Апартаменти. Ціни приємно здивували. Низькі
Пешеходик• 12 июля в 16:20
Ответ дляСМСница
Скільки коштують апартаменти за добу? Як ціни в магазинах, ресторанах? Де апартаменти шукали?
СМСница
• 12 июля в 17:06
Ответ дляПешеходик
Ми брали автобусний тур
Пешеходик• 12 июля в 17:27
Ответ дляСМСница
Ми брали автобусний тур
Який саме? Яка фірма? Що входило? Розкажіть, будь ласка. За апартаменти ви не платили окремо? Вартість в турі?
СМСница
• 12 июля в 19:13
Ответ дляПешеходик
Тур 10 днів. Виїзд з Будапешту був. На морі 8 днів. Вартість 26000 грн.На місці платили 14 евро туристичний збір. До моря 30м.
Лежаки два 5 евро в день + два напої треба купити, десь за день 14 евро.
Фото з балкону зроблено
Їжа від 3 евро
Фото з балкону зроблено
Їжа від 3 евро