Роза в вазі• 02 апреля в 17:44

Колоноскопія , Київ по НСЗУ

Вітаю. Яку клініку порадити для проведення даного обстеження по НСЗУ. Дякую.
КвартираЧья• 03 апреля в 01:23
Ответ дляКофе в лобби
Ті відгуки, які ви прочитаєте в інеті, всі неправдиві, їх пишуть заради реклама, вони абсолютно нічого не значать
На форумах, в тому числі і тут, можна розпитати. Не думаю, що ендоскопісти сидять тут і себе рекламують.
автор Роза в вазі • 06 апреля в 14:46
Ответ дляКвартираЧья
Обов´язково просіть, щоб набрали біопсію. Навіть якщо немає ’підозрілих’ ділянок.
І ще - в Томо було безкоштовно для пацієнтів старше 40 років.
зараз в томо тільки 45+ колоно і 50+ гастро. чомусь змінили вік
Зроблено у 80-х• 05 мая в 21:34
Можна тут

https://leleka.com.ua/ua/directions/videokolonosko...
автор Роза в вазі • 12 мая в 11:06
Ответ дляЗроблено у 80-х
Можна тут

Дякую. зробила в Олімеді