Пешеходик• 03 апреля в 13:40
Яку сума аліментів платить Ваш колишній?
Зацікавило таке питання, щоб зрозуміти загальну картину, а не тільки судити по своїй. Розлучена, двоє дітей 8 і 14 років. Колишній скидає 4500 ( отак собі придумав, я офіційно не подавала на аліменти, не спілкуємось взагалі). Деколи ще може дати дітям по 200 грн, раз в місяць. А скільки Вам скидає колишній в розрахунку на 1 дитину?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нічого не платить
більше 1000

Цветочница• 03 апреля в 13:44
проголосовала 3000-5000, дает 5000 . без решения суда, не подавала. ребенок 1
он в всу, если єто имеет значение , когда біли на 0 - присілал 10-15 за те месяцы

Дюйм оф о4ка• 03 апреля в 13:46
30-35. Плюс добавляет что-то детям, там они сами общаются. И подарки, конечно, на др и нг. Тоже не официально.

Ширли-Мырли• 03 апреля в 13:45
В 25 году был один транш - 1000 перед 8марта.
Не знаю, как голосовать

Мовчу, але хочу• 03 апреля в 13:48
Полностью обеспечивал сына с 16 до 23 лет, я не вмешивалась. И учебу оплачивал, жилье, питание, т.е. вообще все.

Пешеходик
• 03 апреля в 13:47
Ответ дляШирли-Мырли
Не знаю, как голосовать
та, залежить на який період) можливо за квартал?

Пешеходик
• 03 апреля в 13:49
Ответ дляПані з калабані
2000 грн
він сам обрав таку суму, чи Ви так домовились? просто цікаво
Куколка-мяуколка• 03 апреля в 13:51
Автор, ви сама з дітьми чи є якась допомога? Як справляєтесь фінансово? Цікавлюсь, бо скоро буду в аналогічному статусі.

Пані з калабані• 03 апреля в 13:52
Ответ дляПешеходик
Думаю, что это адвокат ему посоветовал).
Я с ним не общаюсь, как и он с ребенком
Ms. Android• 03 апреля в 13:55
В кінці минулого року звільнився і тепер отримую тільки з пенсії. Але ця смішна сума покриває мінімальну суму аліментів на дітей, то що вже поробиш.
Які ж вони кончені...
Наша бухгалтера розказувала, що всі (всі до єдиного) чоловіки у нашому підрозділі, після отримання документів на виплату аліментів, домовлялися з начальством, отримувати офіційно мінімалку, а залишок у конверті. Наплювати на пенсію, аби дітям поменше дісталося. Кончені. Шо поробиш.
Які ж вони кончені...

Я така бойова• 03 апреля в 13:58
Ответ дляДа будет так
4500 это хорошо,паренек совестливый еще у тебя
На 2 дітей? І - це совістливий?

Пешеходик
• 03 апреля в 14:30
Ответ дляКуколка-мяуколка
так, я сама з дітьми. Поки впритик, але через те, що зробила ремонт в квартирі, яку здаю. Зараз маю ще трошки кредитів закрити і стане легше. Ну і робота, звісно. Так, собі не купляю нічого нового з одягу, але я на цьому не зациклююсь, знаю, що все скоро стане краще. Ну і робота, звісно, ЗП орієнтовно 40 тис.

Пешеходик
• 03 апреля в 14:31
Ответ дляMs. Android
Які ж вони кончені...
та я вже десь писала в темі, мій колишній відписав відразу на маму свою квартиру і будинок, щоб дітям не дісталось.

Творог для розжига• 03 апреля в 14:33
3500 на 1 дитину. Є рішення суду про 25%, але цю суму він сам встановив. платить не через бухгалтерію, на картку, а потім звітує у виконавчу. Але з січня не платять, бо у нього ’обставини’ і йому ’важко жити’. Живе в Чехії. А ми тут, виявляється, жируємо, на розслабоні. дитина має інвалідність, потребує постійних фінансових вливань. Але до колишнього не достучатися. Припинила йому щось казати, нехай це буде на його совісті.

СамавиховуюКота• 03 апреля в 15:36
Не працює, сидить на шиї у нової дружини. Через виконавчу платить 3600

Я в дамках• 03 апреля в 15:38
Мой бывший не платит моему ребёнку ничего. А мой тепепешний платит своему ребёнку 300 евро в месяц. Добровольно. Ребёнок на него даже не записан.
ПодругаМужа• 03 апреля в 15:49
От 0 до 8000 через исполнительную службу, с задолженностью тысяч 200

ПодругаМужа• 03 апреля в 15:51
Ответ дляMs. Android
Які ж вони кончені...
У меня бывший муж такой, родился у него сын, семью кормить надо . А ничего что малый с ооп
Лика-прилипка• 04 апреля в 08:50
Ответ дляЦветочница
А якби подавали, то мали б 8-9 тисяч.
Лика-прилипка• 04 апреля в 08:52
Ответ дляПешеходик
Блін, яке воно кончене.

Пешеходик
• 04 апреля в 09:30
Ответ дляСамавиховуюКота
3600 на одну дитину?
СамавиховуюКота• 04 апреля в 09:32
Ответ дляПешеходик
3600 на одну дитину?
Так. Якщо не працює, то платити треба 25% від середньомісячної зп по області
В мене школа тільки 2300 в міс, англійська 8000грн в міс, 3000грн в міс укр мова, плюс історія і тд
А ще ж поїсти, одягнутися, купити косметику, а в нього акне, плюс себорейний дерматит, тому дорогі шампуні
Сходити до перукаря і тд
Пешеходик
• 04 апреля в 09:34
Ответ дляСамавиховуюКота
Сходити до перукаря і тд
гм, цікаво. Я знаю, що від прожиткового мінімуму на дитину