Сердючка• 03 апреля 2025
Тут есть те, кто ложится спать в 22?
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я очень хочу , но из за детей и мужа не могу.
а я вот изза детей и мужа ВЫНУЖДЕНА!
Дідова баба• 03 апреля 2025
Я, самая первая ложусь. Мне нужно высыпаться, иначе сразу проблемы со здоровьем.
Khmelnichanka• 03 апреля 2025
Я взимку лягаю в 20.30-21.00., влітку - в 21.00.-21.30. Це не мій ритм, але така необхідність. Ну, і це не значить, що я одарзу засинаю і сплю до ранку.
Але лягаю - так :)
Сердючка
• 03 апреля 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Я стараюсь ложиться до 10. А почему Вы спрашиваете, автор?
Странный вопрос
Можете задавать его в каждой теме здесь ))
Я_и_моя_собака• 03 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Але лягаю - так :)
Уже 21:30! Ви чого ще не лягли? Необхідності немає?
Цукрові вишні• 03 апреля 2025
Так. Я завжди так лягаю. Іноді і в 21 можу. Це не те що рано вставати це просто я вже втомлена що засинаю
Жирафовое варьенье• 03 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Але лягаю - так :)
Ви дуже рано встаєте на роботу?
постою_послушаю• 03 апреля 2025
Ответ дляСердючка
Странный вопрос
Да ладно. Обычно люди пишут сами, почему возник вопрос. Типа ’хочу наладить режим, но не могу рано засыпать’
Не боюся осуду• 03 апреля 2025
Як вам це вдається, у вас скорочений робочий день, робота з дому, або ви взагалі не працюєте? Бо я коли працювала до 18, то в 20 тільки додому попадала, а жити коли?
Жирафовое варьенье• 03 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Та насправді варіантів багато, ви їх описали. У людей різні графіки, умови і життя. Тим паче зараз стільки віддалених варіантів.
Не боюся осуду• 03 апреля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це насправді таке спасіння, бо стандартна пʼятиденка до 18 це жах, реально жити нема коли, таке враження, що живеш на роботі і їздиш додому прийняти душ(
РокерША• 03 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Я до 11 утра работаю.
Зоя Жорівна• 03 апреля 2025
Я така. Лягаю спать 21.30-22.00 і відразу засинаю. Хоча і встаю відносно нерано, 7.30, але якщо менще сплю- не чую будильники зранку навіть
Жирафовое варьенье• 03 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Повірте, що все пізнається в порівнянні. Коли не один рік я прилазила в 22-23, переступивши поріг і помивши руки далі працювала до поки не здохну і в 6 ранку знов на роботу, то з 9 до 18, навіть з дуже довгою дорогою, то манна небесна.
На паровозе• 03 апреля 2025
Ответ дляРокерША
Я вчера легла в 21. Сегодня тоже хочу.
Та вже ніяк, бо 21:48 на годиннику
Khmelnichanka• 03 апреля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви дуже рано встаєте на роботу?
Ні, але за однією дитиною приїжджає шкільне таксі вже в 6.10.- 6.15., а інша - часто не спить вночі, і мені доводиться ’бдити’ ро парі годин посеред ночі.