Альдебаран• 04 апреля 2025
Ортодонт для дорослого Харків. Брекети
Хто з дорослих рівняв чи рівняє зараз зуби брекетами у Харкові
Підкажіть, будь ласка, провіренного ортодонта, який має досвід та специфіку рівняння у дорослих, та не за всі гроші світу
Тобто, ціна-якість…
Не стесняюсь• 04 апреля 2025
Послушаю. И с Вашего позволения, автор, спрошу на счёт детского ортодонта и примерный ценник на услуги в Харькове.
Дама-мадама• 04 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Я в Алексе лечу зубы. Долго и много. Так там очередь к ортодонту, Светлана вроде, прям один за одним, думаю хороший)) Хотелось бы узнать как она, мне сыну надо ставить, ему уже 16 почти
Альдебаран
• 04 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ой, розбіг цін на орто послуги від 5000 до 36000 за одну щелепу може бути тому хотілось попасти до профі, а не просто розпіареного в інсті лікаря….
Альдебаран
• 04 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Який вік у вашої дитини?
Поки що мої діти носять пластинки та їздять в міську лікарню до ортодонта. Можу його рекомендувати - зав відділенням
Але його варіант мого вирівнювання мені не дуже сподобався…