Ло Шарик• 05 апреля в 19:12
Почему фригидные женщины
Как бы оправдываются,что не хотят ни замуж,ни детей.Как бы не самообманывались,но одиночество еще никого не осчастливило,да и секс в жизни женщины играет важную роль
Мольфарочка• 05 апреля в 19:14
В жизни фригидных женщин секс не играет никакой роли, у них совершенно другие приоритеты. Поэтому успокойтесь и займитесь собственной половой жизнью
Ошеламиссимо• 05 апреля в 19:24
Ответ дляverschwommenheit
Лучше бы вы сели мне на лицо
А якщо це мужик?
Треба підробіток• 05 апреля в 19:26
Ваша думка дуже цінна, але існує ще думка спеціалістів, які вивчали це питання за допомогою багаторічних досліджень. Перше, дійсна фертильність існує, вона має частіше психологічне підгрунтя, рідше фізіологічне, і на неї страждають не більше 1% жінок. Друге, це те що п´ятнадцятирічні дослідження виявили, що самотні жінки живуть довше, у три рази рідше страждають від серцевих захворювань і у п´ять разів рідше помирають від них, майже у десять разів рідше звертаються за психологічною допомогою.
Але так, ми обов´язково прислухаємося і до вашої компетентної думки.
заварний look• 05 апреля в 19:26
При чем тут фригидность и не желание замужества? я люблю спать с молоденькими красавчиками с упругими членами.
Хочу ли я семью? Нет.
Автор, лечи голову
Хочу ли я семью? Нет.
Автор, лечи голову
Самохвалова• 05 апреля в 19:45
Нет фригидных женщин. Есть дрочеры, не умеющие любовью заниматься
Люблю Украину• 05 апреля в 20:31
Я теж не вірю в фрігідність, просто жінки безграмотні, не навчились взаємодіяти з власним клітором.
рукиЖимолости• 06 апреля в 08:31
Фригідність мало ймовірна. Не бажання мати сім´ю (особливо нову, після досвіду), як і постійного партнера з зобов´язаннями, нормально. Не обов´язково всім знати коли де і з ким.
Фригідністю жінки виправдовуються чоловіки, які нездатні /лінуються довести жінку до задоволення, або вважають, що пару поцілунків, потер руками і 3-хвилинні статевий акт мається ощасливити жінку, яка після роботи ще й вдома має багато встигнути.
З гарним партнером, який не зациклений лише на собі, фригідності немає!!!