дякую аж підскакую• 06 апреля в 05:26
Ответ для Инна
Переписка двух душнил
он поадекватнее автора будет)
gizzaGinora• 06 апреля в 06:14
Ответ дляДресса
Волосся та погляд, нормальний початок. Написав би груди, фігура- авторка би образилась що секс маніяк))) жінкам пофіг на що ображатися, аби образитися
Сама придумала, сама образилась.
У автора проблеми із сприйняттям своєї зовнішності.
От вона і хоче... Невідомо чого .
Апрельская капля• 06 апреля в 06:28
Не отвечайте так глупо, обиделась она, ну пойди поплачь в уголке. Он должен был каждую черту лица похвалить?
Мужик и так из себя с трудом умные слова выдавил, в контексте данного сайта...))
Тетяна-9196• 06 апреля в 08:45
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2038566
Цьому мужику повезло , він злиняв ще до того, як ви за»бете дзвінками і почнете на вулиці доганяти і просити обніматися
Цей швидко зрозумів що до чого)))