ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля в 21:36
Дошка в zoom - там зручно займатись онлайн математикою?
Там є «ручка» і плавно можна писати як на планшеті?
Гомосноб• 06 апреля в 21:47
Плавно там нема, але плавно і незручно.
Якщо є графічний планшет і заготовки окрім дошки з координатною площиною, об´ємними фігурами і т.д., то цілком її вистачає. Недолік - учень не може зайти в будь-який час і подивитися на дошку, треба зберігати щоразу і надсилати.
Коварная Зая• 06 апреля в 21:52
Ответ дляГомосноб
Але зум дозволяє шерити будь-які онлайн дошки, які вам подобаються.
Там особо разрешение и не требуется) достаточно демонстрации экрана