ПадаюВреверансах• 07 апреля в 08:25

Шо молодьож як погодка? зимове дістали?

Пише відчувається як -7. Вітер північний, пробирає до кості. Причому на тиждень вперед отак холодно за прогнозом.
Так люблю квітень. Дуже жаль, що третина місяця отака холодна.
Lenochkabb• 07 апреля в 08:52
Ответ дляSofia2008
яка погода на Благовіщення - таке буде й літо
Дай Бог. Не хочу жару як в тому році
автор ПадаюВреверансах • 07 апреля в 08:53
Ответ дляHupBaHa
Тоже надеюсь. Прошлым летом чуть коньки не отбросила
Ще й без світла і можливості охладиться.здавалось, божевілля близько вже
il-mari• 07 апреля в 08:58
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
абрикосы нам светят в этом году или нет?
мне нет, все померзли
Реалістка• 07 апреля в 09:03
Зимове взуття все помите й заховане:( може якось перебігаємо в демі. Машина вже на літній гумі, коли перевзувала, прогноз був набагато кращим.... Мене більше температура в квартирі непокоїть. Кутова квартира, ще й вікна великі. В нас вже тиждень як доволі прохолодно, і це ще не було заморозків вночі. Вже дні 3 як вмикаю в дитячій обігрівач на ніч, бо сама холодна. Рахунок за е/енергію буде веселий, бачу.
Ollka• 07 апреля в 09:12
Ответ дляJust a crow
Раньше до куйдоб календарь, было 7 апреля, сейчас 25 марта.
В новом календаре сегодня никакого праздника нет.
За новим Благовіщення було 25 березня
За старим сьогодні
Ollka• 07 апреля в 09:13
Ответ дляЯ не Сірожа
Абрикоси вже відцвіли, то, може, й переживуть заморозки, в нас цієї ночі -2 було під ранок((
А от з персиками питання, вони якраз активно цвітуть(
У тата ще не починали абрикоси, Чернігівська обл
А а нас в Києві як раз почали квітнути біля дому
автор ПадаюВреверансах • 07 апреля в 09:14
Ответ дляOllka
За новим Благовіщення було 25 березня
За старим сьогодні
А, ну ми на новому.
Просто ніяк не звикнеться. І раніше то свята не дуже шанували, а зі зміною дат, так і зовсім перестали.
Стидно, канєшно
-sofi-• 07 апреля в 09:40
Ответ дляSofia2008
Это отлично! ❤️👍
А то как то 50 поднадоело.
-sofi-• 07 апреля в 09:44
Ответ дляJust a crow
Зеля пришел, календариг потёр.
Ничего нового от нюхающего.