Ласунка• 31 марта в 13:22
Так время бежит, до лета совсем чуть-чуть, осень не за горами, а там и Новый год
Ну капец!!!
Жена миллионера• 31 марта в 13:30
Ответ дляСекретница
Елку уже поставили ?
В случае автора, её и разбирать не нужно.
Ведь жизнь от ёлки до ёлки))
Только недавно разбирали, уже снова ставить
Ведь жизнь от ёлки до ёлки))
Амелі на мілені• 31 марта в 13:50
Ответ дляЗдесяЯ
блін, а я так і не схудла!
Я почала, нарешті знайшла компанію в якій мені подобається і спілкування, і харчування,і заняття
ЗдесяЯ• 31 марта в 13:50
Ответ дляАмелі на мілені
онлайн? я все життя була худа, а за останній рік - +8, це жахливо
Амелі на мілені• 31 марта в 13:51
Ответ дляЗдесяЯ
Так, онлайн. Спочатку не вірила, а зараз втяглась, подобається