Застряла• 06 апреля в 20:41
У вас тоже снег сыпется?(
😵💫😒
Застряла
• 06 апреля в 20:42
Ответ дляНа границе
Ще з ночі. Абрикоси зацвіли, квіти(((
Абрикос жаль...цветы фиг с ним
РокерША• 06 апреля в 20:46
У нас взагалі-то протяжність України більше 1000 км. В якій області у вас сніг? У нас вже абрикоси відцвіли
пані Солоха• 06 апреля в 20:47
Ответ дляРокерША
Одесскую и западные области снегом засыпало
пані Солоха• 06 апреля в 20:54
Ответ дляАстановитесь
Нема, Київ. А я хотіла щоб якщо холодно то й посніжило😁
Я тоже снег люблю, но уже некоторые бабочки прилетели, пчелы и шмели проснулись, мне их так жалко
Да_Я_ТакаЯ_• 06 апреля в 21:17
В мене магнолія під вікном, вже от-от розпустилися квіти. У сусідів абрикос квітнув. І на тобі, сьогодні сніг і мороз((
Вінниця.