Джинци на Флісі• 07 апреля в 18:04
Зміна місця проживання в Дії - це те саме, що зміна реєстрації?
Чи ні?
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:10
Ответ дляКиця-бриця
ну ви ж реєструєте місце проживання? чи ні
Тоді чому послуга зветься ’зміна місця проживання’, а не ’зміна місця реєстрації’? Людина ж може жити не за місцем реєстрації.
Киця-бриця• 07 апреля в 18:12
Ответ дляДжинци на Флісі
тому що ви змінюєте місце проживання, а не місце реєстрації.
нема такого взагалі - місце реєстрації.
але місце проживання підлягає реєстрації.
нема такого взагалі - місце реєстрації.
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:17
Ответ дляКиця-бриця
нема такого взагалі - місце реєстрації.
Як це немає? Наприклад, я маю 2 квартири. Вся родина в мене зареєстрована в тій квартирі, в якій ми не живемо. Чому не може так бути? Або, наприклад, хочемо зробити перереєстрацію для того, щоб дитина пішла в певну школу. Місце реєстрації і місце фактичного проживання -це не одне й те саме.
Киця-бриця• 07 апреля в 18:18
Ответ дляДжинци на Флісі
навіщо ви питаєте, як все знаєте
як у вас є ’місце реєстрації’, то зміна місця проживання особисто для вас це зовсім інше. хай так і буде.
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:20
Ответ дляКиця-бриця
навіщо ви питаєте, як все знаєте
Я питаю, бо думала, що через Дію можна змінити саме місце реєстрації, щоб не йти до ЦНАПу зайвий раз.
Киця-бриця• 07 апреля в 18:21
Ответ дляДжинци на Флісі
ви навіть на намагались уважно прочитати мій попередній коментар
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:27
Ответ дляКиця-бриця
У мене місце реєстрації не співпадає з місцем проживання. Я хочу перереєструватись на те місце, де фактично проживаю. Логічно, що мені потрібно змінити місце реєстрації.
Киця-бриця• 07 апреля в 18:29
Ответ дляДжинци на Флісі
ну логічно то логічно.
я не знаю, що ви в такому разі реєструєте.
згідно Цивільного кодексу у фізичної особи може бути більш ніж одне місце проживання. але реєстрація здійснюється тільки за однією адресою.
знов незрозуміло?
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:32
Ответ дляКиця-бриця
ну логічно то логічно.
знов незрозуміло?
Так от мені реєстрацію потрібно змінити з однієї адреси на іншу.
Киця-бриця• 07 апреля в 18:37
Ответ дляДжинци на Флісі
закон, який регламентує те, що ви хочете зробити, називається ’Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні’
немає реєстрації абстрактної.
реєструється щось конкретне. народження, одруження, смерть, розлучення, місце проживання.
немає реєстрації абстрактної.
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:45
Ответ дляКиця-бриця
немає реєстрації абстрактної.
Я це розумію. Я не розумію, чому ця послуга в Дії називається ’зміна місця проживання’, а не ’зміна зареєтрованого місця проживання’. Я не можу зрозуміти -в Дії місце реєстрації і місце проживання -це одне й те саме?
Киця-бриця• 07 апреля в 18:47
Ответ дляДжинци на Флісі
ну а що ще може бути?!
як ви спираєтесь на логіку
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 18:49
Ответ дляКиця-бриця
ну а що ще може бути?!
як ви спираєтесь на логіку
Це може бути фактичне місце проживання. Буває ж так, що заповнюючи якусь заяву/анкету, заповнюєш два окремі рядки -’місце реєстрації’ і ’місце фактичного проживання’
Киця-бриця• 07 апреля в 18:51
Ответ дляДжинци на Флісі
скажіть мені будь ласка, що ви ще можете реєструвати в Дії, крім місця проживання. є ще якась невідома реєстрація невідомо чого?
стосовно місця фактичного проживання - я вже коментувала вище. з посиланням на Цивільний кодекс.
Джинци на Флісі
• 07 апреля в 19:04
Ответ дляКиця-бриця
Так от в Дії немає слова ’реєстрація’, тому і питаю. Раптом Дія очікує від мене інфу про фактичне місце проживання. Я ж не знаю.