Точу ляси• Изменено 07 апреля в 19:24
Будапешт та Відень. Ви були в обох містах?
Плануємо вихідні.
Вистачить по 1 дню?
День у Відні і день в Будапешті.
Чи краще в одне місто на 2 дні?
Де цікавіше?
Вистачить по 1 дню?
День у Відні і день в Будапешті.
Чи краще в одне місто на 2 дні?
Де цікавіше?
Крошечка-хаврошечка• 07 апреля в 19:25
Ну по 1 дню мало, як на мене. Що саме для вас цікаво, не зовсім зрозуміло.
Точу ляси
• 07 апреля в 19:28
Ответ дляКавуся
1 день ні про що, як для мене. Хоча б по тижню в кожному.
І що там тиждень робити?
Не пью, не курю• 07 апреля в 19:36
Конечно Вена интереснее, я в Вену вообще всегда на неделю летала, дляБудапешта хватит 1-2 дня
А у нас макарошки• 07 апреля в 19:37
дурна трата часу на дорогу, один день точно ні про що, у відні не були, але в будапешті гуляли 5 днів і було мало.
Мамкиня доця• 07 апреля в 19:38
У Відні була один день.
Вистарчило на зоопарк ,замок біля нього лише ззовні бачила , оглядове колесо ( вау, але черги по 2 години майже ), проїзд метро , погуляти в центрі трохи і біля собору .
По місту краще пересуватись метро, наземний транспорт ніякий просто .
Клевотница• 07 апреля в 19:43
Мені краще одне, але 2 дні. Міста великі, за день не встигнете обійти.
Диверсификация• 07 апреля в 19:43
В Вене не была, в Будапеште была 2 дня, летели из Рима в Будапешт и дальше поездом в Украину. Специально остались на два дня,чтоб посмотреть город. То я скажу вам, что два дня это минимум, что можно посмотреть галопом. Мне кажется, что по одному дню для таких городов мало, но это сугубо моё мнение, решать вам.
Копирайторша• 07 апреля в 19:46
Я була там і там. дня не вистачить. Треба надовго надо їхати туди і туди
В Відні мешкала тиждень і то мало. в Будапешті 5 днів - мало
Обстановщица• 07 апреля в 19:55
Ответ дляТочу ляси
І що там тиждень робити?
Нема що, то аби написати. Для першого разу вистачить по 2 дні на кожне місто, щоб зрозуміти чи хочеться вам ще побувати там та дізнатися більше. Одно дня мало
Да Щас же• 07 апреля в 19:58
Была в обоих. По одному мало, это уж совсем галопом. Хотя бы 2, а лучше 3. Была очарована Будапештом.
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 20:05
Ну вы просто посмотрите по карте площадь центра Вены и какие там ещё кроме центра есть достопримечательности Я бы сказала что минимум 4 дня - это плотных 4 дня хождения с утра до вечера.
Чемна панночка• 07 апреля в 20:15
По 1 мало. По 3 дні на кожне місто. Блін, автор, навіяли ностальгію. Коли, коли вже полетять літаки?!
Кавуся• 07 апреля в 20:16
Ответ дляОбстановщица
чого це аби написати?? я часто в цих містах. Це величезні міста з масою локацій. І навіть тижня недостатньо. Хіба для тих, що йдуть на екскурсію на 2 години і ставлять галочку.
Помогалочка• 07 апреля в 20:35
Була в обох. 1 день мало і там і там. Будапешт мені більш якось атмосферний здпвся. Але у Відні більше дворців, музеїв, якщо любите. Хоча б дні по три у кожному.